Kullandığınız en iyi düzleştirici hangisi?

snag

Girl Power
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2019
200
201
Babyliss’te kullandım.
Ama remington diyorum.
5 yıldır kullanmıyorum.
Taş gibi duruyor hala.
Merhaba, saç durumunuz nedir? Bende Remington düşünüyorum. Fiyat olarak çok uçmakta istemiyorum orta halli bir şey. Saçlarım boyalı, kuru, bukle bukle ve hemen kabarıyor. Hangi modeli önerirsiniz?

Berenimm

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
76
630
Philips ten şaşmayın kesinlikle muazzam güzelll tavsiye ederim bikere alın yıllarca kullanırsınız yanii

CocoChanelmademoiselle

Mucize'M canım kızım ❤
ÜZGÜN
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
10.502
53.752
Braun 7 senedir kullanıyorum efsane efsane ilk gün ki gibi hala

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-04-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 225 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin el plaklarında parmaklarının nerede olacağını gösteren sırtlar oluşmaya başlayacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 11-14 mm oldu. Bebeğiniz fıstık kabuğu içine sığacak kadar oldu ama ağırlığı henüz kabuğun içindeki fıstık kadar olmadı :) Anneler sabah bulantıları için akapunktur size yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CocoChanelmademoiselle

Mucize'M canım kızım ❤
ÜZGÜN
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
10.502
53.752
Düzleştiriciniz Braun satin hair 7'nin hangi modeli?
FC9BA381-34E2-44A0-878F-F9DE6F1C4977.png

Bu canım.ben 2012 senesinde almıştım.o zamanlar fiyatı 120 gibi bişeydi.şimdi çok uçmuş.ama gel gör ki o kadar hor kullanmama rağmen taş gibi çıktı.ilk günkü gibi hala saçlarımı jilet gibi dümdüz yapar.hiç arıza vermedi maşallah 🧿 diyim 😁

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin el plaklarında parmaklarının nerede olacağını gösteren sırtlar oluşmaya başlayacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 11-14 mm oldu. Bebeğiniz fıstık kabuğu içine sığacak kadar oldu ama ağırlığı henüz kabuğun içindeki fıstık kadar olmadı :) Anneler sabah bulantıları için akapunktur size yardımcı olabilir.

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
3.337
697
Eki Görüntüle 2299063
Bu canım.ben 2012 senesinde almıştım.o zamanlar fiyatı 120 gibi bişeydi.şimdi çok uçmuş.ama gel gör ki o kadar hor kullanmama rağmen taş gibi çıktı.ilk günkü gibi hala saçlarımı jilet gibi dümdüz yapar.hiç arıza vermedi maşallah 🧿 diyim 😁
Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Fakat fiyatı çok pahalı benim bütçeme göre. Daha ucuz bir alternatifi yok mu ki? Braun 7'nin bunun kadar başarılı ama daha ucuz bir modeli var mı acaba? 200-300 lirayı aşmasın istiyorum.

CocoChanelmademoiselle

Mucize'M canım kızım ❤
ÜZGÜN
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
10.502
53.752
Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Fakat fiyatı çok pahalı benim bütçeme göre. Daha ucuz bir alternatifi yok mu ki? Braun 7'nin bunun kadar başarılı ama daha ucuz bir modeli var mı acaba? 200-300 lirayı aşmasın istiyorum.
İnan başka bilmiyorum canım.ben braun dan önce remington diye bir düzleştirici kullanıyordum.şuan fiyatı baya uçmuş omunda.zamanında 60 liraya aldığım remington şuan 300 küsürlerde olmuş ama 5 para etmez asla önermiyorum remington.braun serisini bilmiyorum ama herhalde vardır bütçene göre.ama İnan ki verecek paraya değer braun.300 kiraya işe yaramaz bozulacak birşey almaktansa,biraz daha para biriktir üstüne kaliteli bişey al ömürlük kullan

storyteller

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
2.516
4.409
Ben de Philips hp8361, remington s8598 arasında kaldım. Bir önceki kullandığım philips idi. On seneyi aşmasına rağmen hala sapasağlam. Ama remington çok övülüyor. Bir de burada braun yazmışlar. Çok kararsız kaldım😕

Yukarı Alt