Kullanıcı isimlerimiz ve anlamları

yeteramabukadar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2013
1.897
2.064
Bu siteye üye olurken nick istediler tabi
Onu yaziyom var bunu yaziyom var bana bi cinnet geldi.o sinirle yeteramabukadar beeee
Yazdim kabul ettiler

medusares

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
3.449
10.419
Yunan mitolojisini seviyorum o sebepten medusa-ares. Ares: Zeus ve Hera'nin oglu. savaş tanrısıdir. Medusa: gözlerine bakanı taşa çeviren yılan saçlı disi bir yaratıktır. 😁

KeriminHilali

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
363
896
28
bende eşimin adı kerim bende onun hilaliyim:)))

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-05-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 190 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin ses telleri boğazında veya gırtlağında oluşmuş olacak. Bebeğinizin yüzü artık daha çok insana benzemeye başladı. Gözleri birbirine yaklaştı, kulakları kafasının iki yanındaki yerlerine doğru kaydı ve çenesi artık kendi göğsüne dayanıyor. Bebeğinizin genital bölgeleri artık iyice belirginleşti ve gelişti. Ultrason ile kız mı erkek mi olduğu artık net olarak görülebilir. (tabi bebeğiniz izin verirse) Yüzkoyun göbeğinizin üstüne uyumanız çok zorluk verir. Yana dönerek uyumayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

telasememuresi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
2.821
3.286

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 20 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında önemli miktarda mekonyum denilen ilk dışkı birikti. Koyu yeşil renkteki mekonyum içinde, bebeğin karaciğeri, pankreası ve safra kesesinin ürettiği artıklar bulunur. Bebeğinizin boyu yaklaşık 34-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2600-3000 gr. aralığında. Genişleme ve açılmayı takip etmek için vajinal muayene mutlaka yapılmaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Irregularverbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.715
3.294
Irregular Verbs biliyorsunuz İngilizcede düzensiz fiillere verilen isim.Ben oldum olasi düzen,plan,kontrol takintisi olan biriyim ve bu huyumdan cok bezdigim icin düzensiz,spontane ,akisa birakilan bi hayat beklentisi icinde oldugumdan ,belki sirayet eder diye bu ismi verdim :)

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 54 Kg. ile 73 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 171 cm. Başlangıç Kilom :84.1 Kg. Şimdiki Kilom :77.0 Kg.

Muzurcukk

Hayat planlarımız değil yaşadıklarımızdır
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2020
37
35
24
Oğluma muzurcuk diyoruz o yüzden adım muzurcuk. Komik bi yüz ifadesiyle yapacağını yapıyor o yüzden böyle sesleniriz 😂

Loverdose

Zeus'u buyuten peri kizi
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
30 Ağustos 2013
1.666
4.840
Cok iyiymis bu topic, can sikintisindan gezinirken buldum <3
Neyse geleyim nickimin anlamina, kendi sozlugumden kelimeler kullanmaya bayilirim ve sevginin gucune inanirim.
Asiri doz sevgi iceren „loverdose“ un hikayesi de bu.

Moonnie

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
100
124
Moonie, Koreli dini liderin Ay tarikat üyesi anlamına geliyormuş. Kesinlikle bu nicki ondan seçmemiştim. Kötü bir seçim olmuş :KK70: Sadece Moon ay demek ve ben de ayın dolunay halini ve ışığını çok severim. O yüzden uydurarak yazdığım bir nick bu.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :60 Kg. Şimdiki Kilom :60 Kg.

Mellly78

angels among us 🧚🏻‍♀️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2018
215
465
29
merhaba arkadaşlar. forumu takip ederken bazı isimler çok dikkatimi çekiyor.ve çoğu anlamını dahi bilmediğimiz çok hoşumuza giden ya da ilginç bulduğumuz isimler...

haydi şimdi kullanıcı adlarımızın kelime anlamını ya da açıklamasını yapalım.ne dersiniz??

buyrun..........
Gönül isterdi ki istediğimi kullanayım ama kabul edilmeyince bunu yazdım. Yine buna şükür kabul edildi:rapci:

astrojurnal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
6.340
16.748
36
astroloji eğitimi almış biriyim. jurnal de gazete demek. eski kelimeleri kullanmayı severim.
ikisini birleştirdiğim bir hesabım ve web sitem var. bu nicki burada da kullanmak istedim.