• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kullanıcı isimlerimiz ve anlamları

GangstaWalk

Baktın olmuyor, bakmayacaksın.
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Mart 2016
15.151
60.093
Night Club işte, gece kulübü yani, Türkçe yazmadım "Kadınlar Kulübü" içindeki "Gece Kulübü" olmasın, İngiliççeli olsun dedim.

Okan Bayulgen'in Uykusuzlar Kulübü'ne bir gönderme gibi, geceleri pek uyuyamam ondan, "Gece Kulübü" seçtim, biraz da aceleci ve denk gele oldu, nitekim önceki nickimi değiştiriyordum.

Elbette uykusuzluğumun bir çağrışımı olduğu gibi, disko disko takılırdık eskiden, ona da bir selam olsun, içimdeki genç kalan taraftan parça taşısın dedim; aynı zamanda bu nicki seçerken Night Club adlı elektronik müzik grubunun bir parçasını dinlemekteydim. :KK70:

Vay be, kısacık dilimde bu kadar düşündüğümü zannetmiyordum ama bu nick bilinçaltımda hazırmış zati. : p

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
103.519
86.738
Ennnn çok seninkini merak ediyordum abla, soramamistim da öyle kalmıştım, her gördüğümde merakım yine depresirdi 🙂 Acaba tv'de vb. birinin esprisi filandi da ben mi kaçırmıştım diye düşünmüştüm 🙂 Bazıları "Hanım abla" diye hitap ediyor, adın Hanım diye karar vermiştim en son kendimce :) Bilmiyom tabii :)
Adım hanım değil sitenin en yaşlı üyelerinden olunca hanım abla diyorlar.Nette görmüştüm bunu çok beğenip benim olmalı demiştim.Asker ailesiyiz bide keleşte bir silah türüdür.

mamamio

İnsanlar doğar, büyür ve fatura öder. 😕 Puffs..
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
1.596
1.758
2011 konusu hortlamış:) bende el atayım. Reklamlarda duymuştum müziğini reklam içeriğini hatirlamiyorum. mamamia değilde mamamio dedikleri için dikkatimi cekmisti :) lise yıllarımdan beri kullanıyorum nick olarak 2012 de mezun olduğuma göre bayagidir kullanıyorum

telasememuresi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
2.087
2.282
Çok evhamlı olduğum için:))) hem de kadın olduğum için -e takısı ekledim

-plumeria-

Aktif Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2018
1.897
3.946
Bir çiçek türü plumeria.. Çok sıkılgan olduğum için bilmem kaçıncı nick degistirisim 😁

April wind

İki melek bir kedi annesi 💟
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
16 Mayıs 2017
9.798
23.683
Nisan oğlumun doğduğu ay
Yaşadıklarımızdan, kaybedişimizden dolayı da rüzgar.. Keşke esip geçseydi ama olmadı etkisi bir ömür geçmeyecek.
Nisan rüzgarım o benim.. 🕊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-08-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 129 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizi kaplamaya devam edecek. Ayaklarınızda ve bacaklarınızda oluşan kramplar ve ayak bileklerinizde ve bacaklarınızda şişmeler dikkate değer derecede devam ediyor. Uzun süre ayakta durmak, yorgunluk ve diyetinizde bulunana çok fazla miktarda fosfor veya az miktarda kalsiyum bu kramp sorununun nedenlerinden olabilir. Artık bebeğiniz düzenli olarak uyuyor ve uyanıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
23.142
13.144
ema.
Emanzipation
kısaltılmışı (almanca)
Feminist
Kendimi bildim bileli öyleyim, doğuştan beri