SchonerDuft

Değişim Kaçınılmaz Sondur ....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
40.068
kızlar süpürme silme olayını bölge bölge mi yapıyorsunuz yoksa tüm ev süpür sil toz al şeklinde mi

Birbardakcay

Müstakbel memur 🤗🤗
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.140
kızlar süpürme silme olayını bölge bölge mi yapıyorsunuz yoksa tüm ev süpür sil toz al şeklinde mi
Ben bazen tum evi elden geciriyorum bazen de mutfak salon hol.ev biraz buyuk odalar dipte kaliyor pek kirlenmiyor mutfak salon hol daha cok kullaniliyor ve kirleniyor.ama haftada 1 gun tum evi elden gecirince icim daha rahat ediyor.

klbk33

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13.146
bugünkü 3'lü :KK70:

-yine 1 makine çamaşır atılacak.
-kapalı balkonda bir şeyler yapabilsem tüm 5'liye bedel olacak benim için. (yapılması gerekenler: cam silme, süpürme, silme, toz alma.) :63: :olamaz:
-mutfak işleri (Gerekirse ek yemek yapma, tezgah masa silme vs. iftara hazırlık) :kk77:
5 çok haklısın ramazanda 3 ollsun. Hiç yoktan iyidir. Hayat beni çok yordu. Çok yoruluyotum ben yaa.😪
Senin 3lü 5liyi geçmiş. Okuyunca anladım 😰😰

klbk33

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13.146
otur otur nereye kadar dedim dün akşam
1 makine çmaşır attım serdim .
bulaşık makinesini çalıştırdım.
banyoyu elden geçirdim
sonra kitap keyfi yaptım .
sabahta bulaşık mak. yerleştirdim ve banyonun sepetini kovasını falan yerleştirdim. halısını serdim kapının önünede ayak havlusu açtık kirlenmesi geç olsun diye :KK70: wcye girince gözüm gönlüm açılacak :KK70:
bugünde çamaşırları katlarım mutfağı yerleştiririm kışlıklardan yıkacaklarım var onları hallederim
Ne okuyorsun
Bu ara bende okuyorum

CKbeautyandsheer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.746
5 çok haklısın ramazanda 3 ollsun. Hiç yoktan iyidir. Hayat beni çok yordu. Çok yoruluyotum ben yaa.😪
Senin 3lü 5liyi geçmiş. Okuyunca anladım 😰😰
ben de ramazanda ekstra yorgun oluyorum.
neyse ki, o üçlü ancak cuma günü yapılabildi.
-kapalı balkon süpürüldü silindi.
-diğer odalar kocam tarafından silindi :KK70:
-çamaşır yıkandı asıldı. (katlanmayı bekliyorlar)
-yemek yapılmıştı o akşam. iftar sonrası mutfak toplanmıştı.
-hafta sonu için hazırlık yapıldı. ramazan ramazan kamp yaptık 1 geceliğine.

SchonerDuft

Değişim Kaçınılmaz Sondur ....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
40.068
Ne okuyorsun
Bu ara bende okuyorum
şuan mine ölmez in kitabını okuyorum astrolog kendi ritüellerini paylaştığı bilinç altı çalışmalarını yazdığı kitap ''isteğin benim için emirdir '' sonrasında nursen aksal azize kitabını okuyacam bir arkadaş tavsiyesi üzerine sen ne okuyorsun

Yukarı Alt