klbk33

Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2016
5.985
14.541
Teşekkür ederim.2 ve 6 yaşında iki çocuğum var.kızım tam 2 yaş sendromunu yaşıyor bu aralar.sizin kaç çocuk var.
Tek tek yazınca da çok gibi görünüyor.eezak dolabını vs sildim yerine normalde toz aldım deyip geçiyordum ben o zaman sanki pek birşey yapmamış gibi hissediyordum.bu sefer bu şekilde yazdım çok şey yaptığımı hissetmek için.
Aslında ufak ufak da olsa daha bir çok şey yapıyoruz.mesela bu sabah sıvı sabun azalmıştı onlara ekleme yaptım.tuvalet kağıdı bitti onu yeniledim vs gibi.ama görünmüyor o işler 😊
Dün sadece elde yıkanacak bulaşıkları yıkadım.bulaşık makinasını çalıştırdım.klozeti yıkadım.yemek yaptım.kızım önceki günün acısını çıkardı.ahtopot gibi sarıldı bana. 😊öğleden sonra oğlumu okuldan aldık parka gittik.yemek,çocuklarla ilgilen derken gün bitti.
Bugün bulaşık makinasını boşalttım.birazdanda kahvaltı hazırlarım..gün başlıyor..herkese günaydıııın
Benimde 2 ve 4 yaşında 2çocuğum var. Görünmeyen işlerde var. Çok işimiz var bizim.
Güne başladım amaa yorgun hissediyorum

klbk33

Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2016
5.985
14.541
Selam kızlar
Kaç gündür dışarı işim oluyor her yer her yerde şuraya bir beşlik yazayım belki motive olur yaparım (bugün de öğlene kadar dışarıdaydım geldiğimden beri sümsükleniyorum:)
1.Çamaşır katlanıp yerleşecek
2.Bulaşık yıkanacak, ocak, masa vs
3.Ev toparlanacak
4.Ev süpürülecek
5.Yemek yapılacak
Şimdilik bu kadar hele bunları bir yapayım daha çoook iş var bunlar aciller!
benimde bunlar aciller :KK70:

zambak86

Güncel kilo: 68.5 / 1.Hedef : 67
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2014
3.441
5.996
Yine evi b. k götürdüğü bir günden herkese merhaba 😁
2 gündür memleketdeydim evi p. k götürüyor
Köyden gelen meyveler semizotları vs Birikmiş çamaşırlar, Bulaşıklar, tozlanmış dağınık bir ev 😱
Bir yerden başlamam lazım sanırım makineye çamaşır atıp Bulaşıklar dan başlayacağım
Allahım sana geliyorum 😨
Ya Allah Ya Bismillah diyip başlayalım bakalım

zambak86

Güncel kilo: 68.5 / 1.Hedef : 67
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2014
3.441
5.996
Yine evi b. k götürdüğü bir günden herkese merhaba 😁
2 gündür memleketdeydim evi p. k götürüyor
Köyden gelen meyveler semizotları vs Birikmiş çamaşırlar, Bulaşıklar, tozlanmış dağınık bir ev 😱
Bir yerden başlamam lazım sanırım makineye çamaşır atıp Bulaşıklar dan başlayacağım
Allahım sana geliyorum 😨
Ya Allah Ya Bismillah diyip başlayalım bakalım
Bir de yorgunluk üstüne geç kalktık nasıl yetiştireceğim bilmiyorum

SchonerDuft

Değişim Kaçınılmaz Sondur ....
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
27.036
40.840
bugün ki planım ;
eve gidince yatak odamı süpürüp , toz almak olcak katlanacak az çamaşırımda var onlarıda yaparım.

Ben_olmak

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2017
307
913
Selam herkese :KK52::KK52:
Uzun zamandir bende yazmamistim. Bugün size katilayim :halay:

Bugün yapmak istediklerim
Yapabildigim kadar ütü
Cocuklarla ilgilenmek
Yemek