küllü kumral için yardım kızlar!!

irmaky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2011
369
1
kızlar koyu kumral saçın üzerine tutarmı acaba bu küllü kumral alttada sarı vardııı
Canım , koyu kumral saçı küllü kumral yapabilirsin , saç boyası ile kullandığımız 20 volumluk oksidan saçı 1, 2 tona kadar açabiliyor. İlk boyamada istediğin sonucu alamasan bile 1 ay sonra tekrardan aynı tona boyarsın 2.sinde oturur renk :KK34:

Larina

CarpediEm Daha NE DİYEM:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.482
54
irmaky saol canımm şimdii hangi boyalardan ne almam lazım zahmet olmazsaa yazabilirmisin..almaya çıkıcamda biraz sonraa..bide saçım yıpranmaz dimi

irmaky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2011
369
1
irmaky saol canımm şimdii hangi boyalardan ne almam lazım zahmet olmazsaa yazabilirmisin..almaya çıkıcamda biraz sonraa..bide saçım yıpranmaz dimi
valla canım küllü kumral için 7.1 tonunu kullanman lazım. benim tercih ettiğim boya majirel profesyonel saç boyası , dilersen ondan kullan 7.11 tonu yoğun küllü kumral , yanında birde 20 volumluk oksidan alman lazım. İstanbuldaysan eminönünde var bu boya. marketlerde bulamazsın. eğer onu alamam gidemem dersen lorealin 7.1 ini kullan canım. kolestonda olabilir. sen bilirsin.

Larina

CarpediEm Daha NE DİYEM:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.482
54
canım şimdi geldim ewe majirel serisi yok dier serilerden var bende çekindim almadım.. ben eskişehirdeyim 20 volümlük oksidasyonu kuaför malzeme satışı yapan yerlerden bulabilirm sanırım..Küllü kumralı yoğun koyu kumralla karıştırıcaz dimi ilk sayfalarda öyle bişiler okumuştumda bende cok oldum soru yağmuru yaptım :KK70::KK70:

Estrella39

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
1.522
1
Kızlar loreal majirel 6.0(yoğun koyu kumral) ile 7.11(yoğun küllü kumral) 'i karıştırdım ve boyadım saçlarımı.Şuan beklemedeyim.Süre dolsun saçlarımı yıkadıktan sonra bakıcam bakalım istediğim gibi bir renk elde edebilmişmiyim.

Son düzenleme:

Estrella39

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
1.522
1
Saçımn son hali.
Niyeyse üstler daha açık oldu.
Esasında üstlere daha fazla boya sürüp daha fazla bekletmiştim ama.
1 ay sonra iki kutu yoğun küllü kumrala boyıycam sadece.
Nasıl olmuş kızlar ??
Flaşlı: $DSCF1366.jpg
Flaşsız: $DSCF1368.jpg
Boyadan önceki hali de aşağıda:

Eklentiler

Son düzenleme:
Yukarı Alt