küllü kumral için yardım kızlar!!

bilqe_sena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2011
181
1
slm brz dlma gibi olacak cnm açtığın konu açmayı blmiyorum. kzlar ya ben esmerim ama tarçn bkırına blıorm sçlarımı açık karmel yptm herkz çok ykştırdı ara ara saçlarımda srılarda gerçi çok esmer dğlm ama szce ykışır mı :KK43:(

Estrella39

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
1.522
1
cnm ya ben esmerim ama tarçn bkırına blıorm sçlarımı açık karmel yptm herkz çok ykştırdı ara ara saçlarımda srılarda gerçi çok esmer dğlm ama szce ykışır mı :KK43:(
Canım anlamadım.Şimdi saçlarını tarçın bakır mı yaptın yoksa açık karamel yaptın da ara ara sarıların mı var? Fotoğraf yüklersen daha çok yardımcı olablirim.

bilqe_sena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2011
181
1
birinci syfadaki sç resmleri bnm sçlrım karamel gibi oldu ara ara sarılar var .esmerim ama öle koyu dğl buğdaya ykn.Tarçna bymk istyrm.:KK61:

mispremses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
1.818
110
Bunlarda majirel 6.0 ve 7.11 in karışımlarıyla boyadığım küllü kumral saçlarım :KK75:

HTML:
normalde saçların siyahmı canım .çok güzel renkmiş tüp boyamı kullanıosun .eşit orandamı karıştırdın.bu rengin uçlarına ombreyle açık sarı süper durur:21:

Son düzenleme:

clbz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2019
7
0
Saçlarımda bakır mı turuncu mu benimde anlamadığım yansımalar var güneşte sanki kına ile boyanmış gibi oluyor majirel 6.11 mi 7.11 mi kullanmam lazım ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim bi de normal majirel mi bi de cool cover var majirelin onu mu kullanmak lazım hangisi daha iyi

Eklentiler

Yukarı Alt