Kum

roxett

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
2.286
Emoji Skoru
52
Yaş
41

Juan, motosikleti ile Meksika sınırına gelir Arkasındaki iki büyük çantayı gören sınır polisi şüphelenir ve içinde ne olduğunu sorar .Juan, "Yalnızca kum" diye yanıt verince polis, "Aç bakalım çantaları" der.Juan çantaları açar, polis didik didik kontroletmesine rağmen kumdan başka birşey bulamaz çantada ! Bununla yetinmeyen polis, gece yarısına kadar kumu her tür tahlilden geçirtir ancak saf kumdan
başka birşey yoktur ! Polis, çantalarını Juan'a geri verir ve sınırdan geçmesine izin verir. Ertesi gün Juan Motosikletinin arkasında iki büyük
çantayla tekrar sınırda belirir. Polis Juan'ı gene durdurur, didik didikarar, birşey bulamaz ve Juan'ı serbest bırakmak zorunda kalır. Bu olay, polis emekli olana dek yıllarca devam eder !
Bir gün emekli polis Meksika'da bir barda otururkenJuan'ın içeri girdiğini görür ve derhal yakasına yapışır;"Senin yıllardır birşeyler kaçırdığından eminim.
Çıldıracağım . Geceleri uyku uyuyamıyordum senin yüzünden. Lütfen anlat banane kaçırdığını. Aramızda kalacağından emin olabilirsin." Juan gülümseyerek yanıtlar, "Motosiklet"
Ders : DETAYLA BOĞUŞURKEN ÖZÜ KAÇIRMAYALIM
 

VENUS_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
462
Emoji Skoru
4
:bigeek2: valla çok ilginç...

alınması gereken derste çok önemli bence...
teşekkürler ....
 

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
756
Emoji Skoru
12
Yaş
39
''Detayla uğraşırken özü kaçırmak''

Acaba en çok insan ilişkilerindemi düşüyoruz bu hataya
 
Yukarı Alt