Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

kurban bayramında yurt dışı turu için arkadaş

Konusu '2019 Tatil Önerileri' forumundadır ve july_july tarafından 17 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2018
    Konu Sahibi : july_july
  1. july_july

july_july Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    merhabalar kurban bayramı 1 haftalık tatilimi yurt dışı (singapur -pattaya vs.) turu ile değenlendirmek istiyorum ama arkadaş bulamıyorum. arkadaşlarımın çoğu evli bazılarınında maddi açıdan gelebilecek durumda değiller tek gidersem 6.000 tl ama arkadaş ile gidersem 4500 tl oluyor aradaki rakamda az değil onu kendimce harcamak varken otele vermeyi istemiyorum. eğer ciddi olarak düşünen varsa iletişime geçebilir mi

2. 21 Temmuz 2018
  3. NevaAzem

NevaAzem Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    48
    Aralık ya da Ocak için hala planın geçerli olursa eşlik ederim.

4. 22 Temmuz 2018
  5. july_july

Ödül Puanları:
    108
    Olabilir belli kurban bayramında gidemeyeceğim o tarihlerde uyar bana iznimin bir haftasını kullanmam o tarihe saklarım ayrıca ilerki zamanda hafta sonu yurt dışı düşünürsen o da bana uyar Yunan adaları falan

6. 22 Temmuz 2018
  7. NevaAzem

NevaAzem Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    48
    Yurtdışında yaşıyorum ama buradan da sana eşlik edebilirim

8. 22 Temmuz 2018
  9. july_july

Ödül Puanları:
    108
    Çok iyi olur valla gitmeyi gerçekten çok istiyorum ben İstanbul’da yaşıyorum yurt dışında neredesin

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.