Kurban kesilirken...

Esra Keskin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2019
49
89
Herkesin bayramını kutlarım, nice mutlu huzurlu sağlıklı bayramlar yaşarsınız inşallah... malum kurban bayramı kurban kesilirken bakabilen oldumu aramızda merak ettim :)

Oydar

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
197
359
Kurban kesilen yere gitmedim sadece eşim gitti. Ama bakamam kesinlikle bakamam. Eti çok severim 7/24 yesem bıkmam ama kesilirken bakamam hayal bile etmem. Dayanamam. Hele de kedi sahiplendikten sonra hiç bakamam

Less-is-More

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
3.169
5.575
Ben bakmadim, benim baktigim yerde kestiler. Resmen oraya dalmisim oyle 😳 kendime geldigimde cok gecti....

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-08-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 5 gün kaldı.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Less-is-More

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
3.169
5.575

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Less-is-More

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
3.169
5.575

Feslegen

Tüm iyi şeyler sabırdan sonra gelir...
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
28
163
Sizin de bayramınız kutlu olsun bu arada 🌸bu bayram genellikle iş bayramı oluyor herkese kolay gelsin 😘

Yukarı Alt