Kurgular - 21

rabiayuksel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
2 Kasım 2006
Mesajlar
90
Emoji Skoru
0
Kurgular - 21

Sahi, biz en son ne zaman kıskandık birbirimizi? Biliyor musun, ben bazen seni kıskanmak istiyorum. Hatta istememe gerek kalmıyor, bir anda kıskanıveriyorum. Neden diye sorma, ben de bilmiyorum. Zaten bende pek çok şeyin cevabı yok, bakma böyle konuştuğuma. Bilsem deli gibi anlatır mıyım kendi kendime? İşte, kıskanıyorum ben seni, belki belli etmiyorum sana, ama üzülüyorsun kimi kıskanmalarıma, hissediyorum.

Dedim ya, benimkisi deli işi.. Mesela benden başka kim dokunmuştur sana diye düşünüyorum.. Başlıyorum kıskanmaya. Delirecek gibi oluyorum, şakaklarım zonklamaya başlıyor.

Sonra bazen düşünüyorum, ben yanında olmadığımda nelere, kimlere gülüyorsun? Başka birinin senin yüzünü güldürmesi fikri, aklımı başımdan alıveriyor anında.

An oluyor, kimlerin sana bakıp aklından seninle ilgili düşünceler geçirdiğine takıyorum kafayı. "Ah, o düşünceleri bir görebilsem" diyorum.. Katil olmak işten değil.. İnsan böyle cinnet geçiriyor demek.

Anlayacağın ben seni bayağı kıskanıyorum.. Delice hem de.. Biraz mazoist bir yanım mı var bilmiyorum; insan neden böyle şeyler düşünerek eziyet eder ki kendine? Ama olsun, demek hoşuma gidiyor seni kıskanmak. Hem seni üzmüyorum da anlamsız kıskançlıklarımı üzerine yıkıp. Kendi kendime deliriyorum. Sonra seni görünce, sana sarılınca, seni koklayınca, seni öpünce hepsini unutuyorum nasılsa.

Ben deliyim, onu biliyorum da; sen de beni kıskanıyor musun?

Eray ÇINAR, 02/03/2007
 
Yukarı Alt