Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

kurt kiz

Konusu 'Komik ve İlginç Fotoğraflar !' forumundadır ve gurkan-efem tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : gurkan-efem
  1. gurkan-efem

gurkan-efem Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
  2. 19 Ağustos 2008
  3. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Ödül Puanları:
    363
    Traş olabilir bence hormon bozukluğu var epilasyonda olabilir. Birazcik killi doğmuş kiz

4. 19 Ağustos 2008
  5. Elis

Elis Ziyaretçi

yazik yaaaaa///////Allah yardim etsin.........

6. 20 Ağustos 2008
  7. *Ayyıldız*

*Ayyıldız* Ziyaretçi

Ayyy canım ya:KK43:Ben mucize gecelerede buna benzer bir erkek çocuğu da görmüştüm :KK43:Allah yardımcıları olsun..İnsanlar benden kaçıyor korkuyor demişti....

8. 20 Ağustos 2008
  9. gulsen_23

gulsen_23 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    oyle buyuk bir sorun gibi gorunsede okadar vahim degil tamamen hormonal ameliyatla gecebiliyormus medyatik olmak icin yada paralari olmadigi icin yapilmamaistir

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.