Kürtaj sonrası aşırı fazla kanama !!

Tgbaisimsiz

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2018
134
16
Merhaba hanımlar 3ay önce kürtaj oldum ve yeni adet oluyorum onun öncesinde lekeli kanamalarım vardı ama şimdi çok yoğun adet kanaması yaşıyorum parçalar düşüyor saat başı bez değiştiriyorum benim için iyi aslında uzun zamandır adet olmuyordum ama yinede bilemedim size sormak istedim

Sade frappe

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
543
448
Merhaba hanımlar 3ay önce kürtaj oldum ve yeni adet oluyorum onun öncesinde lekeli kanamalarım vardı ama şimdi çok yoğun adet kanaması yaşıyorum parçalar düşüyor saat başı bez değiştiriyorum benim için iyi aslında uzun zamandır adet olmuyordum ama yinede bilemedim size sormak istedim
3 aydir adet görmeyisinizi doktorunuz normal karsiladi mi peki?

Sade frappe

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
543
448
Kendi doktoruma gitmedim başka doktora gittim ama birşey demedi söktürücü yazdı zaten düzensizlik var bende
Burdan okuduklarima göre; kürtajdan sonra cogu kadinin ilk adetleri fazla gelmiş. Normal olabilir yani ama yine de doktora sorman gerekir. Benimde 30 gün oldu bugün hala bekliyorum olmayı, bakalim nasil gelecek? :kahve:

Tgbaisimsiz

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2018
134
16
Burdan okuduklarima göre; kürtajdan sonra cogu kadinin ilk adetleri fazla gelmiş. Normal olabilir yani ama yine de doktora sorman gerekir. Benimde 30 gün oldu bugün hala bekliyorum olmayı, bakalim nasil gelecek? :kahve:
Aynen herkesinki çok oluyormuş bazılarında da rahim yapışıklığı gibi bişey çıkmış bilemiyorum valla

Dnz1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
322
160
Kürtajdan hemen sonra 4 gün kanamam devam etti azar azar daha sonra adet zamanında adet olmuştum yanlış hatırlamıyorsam bende baya sökülmüştüm o ay fazla gelmişti ama hiç geçikme yaşamadım

Selinby61

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
980
372
Kurtaj sonrasi ilk adetim fazla oldu fakat oyle saat basi degisecek kadar degil. 3 ay uzun bir sure 2 aya kadar ilk adetin gorulmesi beklenir diye biliyorum kendi doktorunuza gitseydiniz keske.

Ozgelin

🧿
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
852
1.107
Benimde öyle olmuştu sorun yok..hatta gebelik düşüyosan tekrar dene tam zamanı benim hemen tuttu çok şükür

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 82 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık ritmik nefes almayı ve vücut sıcaklığını yönetiyor. Bunun anlamı eğer bebeğiniz bugün doğar ise bebeğinizin beyni nefes alma ve nefes almayı devam ettirme işlemini tıbbi bir müdahale olmadan sürdürebilir. Bunun diğer anlamı bebeğiniz kendi vücut sıcaklığını (çok sıcak veya soğuk olduğunda) kendisi düzenleyebilir. Bebeğiniz doğumda ulaşacağı boyutun yaklaşık üçte ikisi boyutuna ulaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
682
395
Geçmiş olsun ben de 1 kasımda kürtaj oldum kürtaj sonrası değil ama aralığın 4ünde adet oldum o zaman çok aşırı kanamam oldu.Saat başı ped değiştirdim.En son doktoruma aradım sordum yoğun kanama olması iyidir rahim adetle birlikte daha iyi temizleniyor demişti.Ama 3 ay olmamanız çok ilginç neden olmuyorum diye doktora gitmediniz ?

Yukarı Alt