• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

kürtaj sonrası dayanılmaz sol kasık ağrısı lütfen yardım edin :(

lavyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2013
257
39
temmuz ayında 9 haftalık bebeğim karnımda öldüğü için kürtaj oldum sonrasında düzenli adetlerimi gördüm 3 ay korunduk ve 4. ay tekrar hamile kaldım maalesef onun da kalbi durdu 15 haftalık normal doğum+kürtaj oldum ilk adetim bitti doktora gittim her şey normal dedi 1 gün sonra ise inanılmaz sol kasık ve sol bacak ağrım hem de lekelenmem oldu adetimin başlangıç gününden sonra saydığımda bu ağrı ve lekelenme 12. 13. 14. günlerinde yani ovulasyon döneminde oldu bugünde inanılmaz sol bacak ve sol kasık ağrım var ve lekelenmem bugün de var ilk kürtajımdan sonra böyle bir ağrı ve lekelenmem olmamıştı aslında kendimi bildim bileli böyle bir ağrım hiç olmamıştı leke de gelince iyice korktum doktor ultrason da her şey normal dedi ama çok korkuyorum ya :KK43:

sanabenzeyenlervar

🌸开花了。🌸 #EVDEKAL
Pro Üye
3 Aralık 2019
1.309
2.811
Gecmis olsun, Allah sifalar versin. 😔

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-08-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 140 gün kaldı.

Bebeğiniz artık 310 gr. civarında ve boyu yaklaşık 16 cm. Annelerin bir çoğu 17. ve 20. haftalar arasında bebeğinin hareketlerini hissedebiliyorlar. Bu hareketlerin hissedilmesiyle birlikte siz ve bebeğiniz arasında bir ömür sürecek duygusal bağ kurulmuş olur. Eğer çevrenizde doğum ile ilgili kurslar varsa kayıt olmanız için tam zamanı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gizemm0

Hayatı sev 🍀 doğayı koru 🌱🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
2.556
4.943
Hamilelik olmuş olabilir mi ? Bence bekleyin ağır İşler yapmayın gününüz geçtiyse test yapın ☺☺

Gizemm0

Hayatı sev 🍀 doğayı koru 🌱🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
2.556
4.943
Hamilelik yok ilişki olmadı bu ay ağrım neden oluyor ya bilen yok mu
Canım nasıl bilebiliriz sen Bile bilmiyosun .. enfeksiyon olabilir cok ağrınız varsa doktora gitmeniz şart suan

lavyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2013
257
39
Canım nasıl bilebiliriz sen Bile bilmiyosun .. enfeksiyon olabilir cok ağrınız varsa doktora gitmeniz şart suan
Burada okudum ovulasyon dönemin de olanların bu şekilde ağrıları olmuş.. yumurta çatlaması doktora gidemiyorum bu virüs yüzünden aradım sordum sadece normal dedi ama çok korkuyorum 😭

sedef0

A.H.I.S.K.A
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2017
483
344
kist miyom olabilirmi ki acaba.benım öyle ağrım olmadı hiç bende kurtaj oldum 3 ay önce.yumurtlama ağrısı o kadar ağrılı olmaz.parça kalmış olabilirmiki bence bir doktora gitmelisiniz.

Esradenizz12

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
62
17
Bende 12 haftalık kürtaj oldum kalbi durdu benimde agrım oldu ve hala oluyor adet oldum 4 gun sürdü pihtilar geldi ama hala agrialrim oluyor

Yukarı Alt