Kürtaj sonrası?

jeosevda

02-05-2015
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2014
536
267
Merhaba hanımlar. Kürtaj sonrası kanama yada lekelenmeniz kaç gün sürdü? Benim 16. günüm ama hala lekelenme var azda olsa. Birde kürtaj sonrası eşinizle birlikteliğinize ne kadar zaman sonra başladınız? 🙈🤔

Ozgegelin

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
786
979
11 gün sürdü.. lekeneme bitince..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 125 gün kaldı.

Bebeğinizinn Orta kulağındaki kemikler(insan vücudundaki üç küçük 3 kemik: çekiç, örs ve üzengi) ses iletimi mümkün kılmak için sertleşmeye başlıyor. Bebeğinizin dış dünya ile ilgili hiç bir deneyimi olmadığı için bebeğinizin beynine giden ses bilgileri yorumlanamaz. (Örneğin birisinin konuşması bir köpek havlaması) Sadece ses şideti bebeğiniz tarafından dikkate alınır çünkü yüksek sesler bebeğinizin irkilme refleksini tetikler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

leylosvemecnun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
575
279
11 gün önce oldum ben de.Bir ilk gün adet gibi kanama oldu ardından lekelenme olup kesildi.Bir kaç gün sonra yine başladı dün bitti azıcık ayakta durayım yine başlıyor.Doktoruma ilişki için 20 gün yasakmış herhalde dedim güldü yok artık 20 gün neymiş kadın kendini hazır hissettiği an olabilir isterse ve kanaması yoksa 4.gün bile ilişki yaşayabilir dedi

Minnoskafa

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2017
4.627
6.244
Kürtaj kaç haftalıkken yapılmıştı? Telaş etmeyin kişiden kişiye değişiyor. Benim büyük gebelik olduğu için 40 gün civarında lekelenme sürdü. 69.gün de ilaçla ancak adet olabilmiştim.

Ozgegelin

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
786
979

Bebeğinizinn Orta kulağındaki kemikler(insan vücudundaki üç küçük 3 kemik: çekiç, örs ve üzengi) ses iletimi mümkün kılmak için sertleşmeye başlıyor. Bebeğinizin dış dünya ile ilgili hiç bir deneyimi olmadığı için bebeğinizin beynine giden ses bilgileri yorumlanamaz. (Örneğin birisinin konuşması bir köpek havlaması) Sadece ses şideti bebeğiniz tarafından dikkate alınır çünkü yüksek sesler bebeğinizin irkilme refleksini tetikler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

medusares

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
296
336
11 gün önce oldum ben de.Bir ilk gün adet gibi kanama oldu ardından lekelenme olup kesildi.Bir kaç gün sonra yine başladı dün bitti azıcık ayakta durayım yine başlıyor.Doktoruma ilişki için 20 gün yasakmış herhalde dedim güldü yok artık 20 gün neymiş kadın kendini hazır hissettiği an olabilir isterse ve kanaması yoksa 4.gün bile ilişki yaşayabilir dedi
Benimde birkaç gün lekelenmem oldu siyah renge döndü sonra bitti. Normal adet zamanımda da adet oldum.

Ozgegelin

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
786
979
Doktor sana da 3 korun dedi mi ? bana ilk 1 ya da 2 adet beklesen yeter demişti kontrolde de 3 ay bekle dedi moralim bozuldu
Bana doktorlarım bekleme önermiyoruz dediler..iki adet gör devam dediler öyle yaptım üçüncü adeti görmedn hamile kaldım..

Yukarı Alt