Kürtajla alakalı lütfen bakabilirmisiniz?:(

kleopatra41

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
513
334
Evet canım haklısın bazı durumlarda mecbur kalınırsa tabi müdahale edilmeli
Sistem aynı heralde banada aynısını yaptılar dil altı ilaç verip beklettiler ama vakummu bilmiyorum inşaallah öyledir devlette oldum ben 😒 gerçi Zeynep kâmil nam salmış iyi bir hastane.... sana hangi antibiyotiği verdiler canım? Benimki azax diye bişey 3 tane var içinde sadece günde bir tane kullandım 3 günde bitti
Vakumdur canim eski usul kalkmis dediler cunku.bana agri kesici parol ve antibiyotik olarak sulcid verdiler 10 tane var icinde 24 saatte 1 iciyorum.agri kesicileri icmedim fazla agrim yok diye dungece agrim oldu oyle ictim.korunma falan soyledilermi sana?dr um bana soylemedi kontrolde solicek sanirim.

Mavi Boncugumm

Mavişim, tatlı meleğim...bin şükür seni verene ❤
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Vakumdur canim eski usul kalkmis dediler cunku.bana agri kesici parol ve antibiyotik olarak sulcid verdiler 10 tane var icinde 24 saatte 1 iciyorum.agri kesicileri icmedim fazla agrim yok diye dungece agrim oldu oyle ictim.korunma falan soyledilermi sana?dr um bana soylemedi kontrolde solicek sanirim.
Ben kürtajdan önce kontrole gittiğimde 3 ay korun demişti doktor ama tabi ilaç milaç kullanmicam onlar hormonları bozuyor
Bazılarının korunmak için doğum kontrol hapı verdiklerini duydum ama verirlerse bence sende kullanma
Bende daha içmiyorum ağrı kesici 3 kere içtim bıraktım kontrole ne zaman gideceksin?
Patoloji sonucu 20 günmüş kaldı 15
Onun için gittiğim gün muayene ederlermi bilmiyorum

kleopatra41

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
513
334
Ben kürtajdan önce kontrole gittiğimde 3 ay korun demişti doktor ama tabi ilaç milaç kullanmicam onlar hormonları bozuyor
Bazılarının korunmak için doğum kontrol hapı verdiklerini duydum ama verirlerse bence sende kullanma
Bende daha içmiyorum ağrı kesici 3 kere içtim bıraktım kontrole ne zaman gideceksin?
Patoloji sonucu 20 günmüş kaldı 15
Onun için gittiğim gün muayene ederlermi bilmiyorum
Ben zaten tup yapicam canim normal yolla hamile kalamiyorum.sadece yine bir sansimi denemek isterdim.1_2 ayda olsa oyuzden merak ettim.sali gunu cagirdi dr beni kontrole.patoloji beninde gitti ama nasil bir sonuc cikarki.sebebi icin herhalde geneyik gitmesi gerekiyormus.eslerden kan alinip bakjliyormus diye sordum dr a kromozom ve genlere onu 3 ten fazla ayni sekilde kalp durup bebek olurse yapiyorlar dedi ama hangi testler diye yazicak bana kontrole gittigimde arastirma hastanesinde taptirmayi dusunuyorum

Mavi Boncugumm

Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Ben zaten tup yapicam canim normal yolla hamile kalamiyorum.sadece yine bir sansimi denemek isterdim.1_2 ayda olsa oyuzden merak ettim.sali gunu cagirdi dr beni kontrole.patoloji beninde gitti ama nasil bir sonuc cikarki.sebebi icin herhalde geneyik gitmesi gerekiyormus.eslerden kan alinip bakjliyormus diye sordum dr a kromozom ve genlere onu 3 ten fazla ayni sekilde kalp durup bebek olurse yapiyorlar dedi ama hangi testler diye yazicak bana kontrole gittigimde arastirma hastanesinde taptirmayi dusunuyorum
Araştırma hastaneleri iyi oluyor sen test mi yaptıracaksın canım gittiğinde onlar söylerler
İnşaallah birdahaki hamileliğimiz sağlıklı olur

Mutasyon

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2019
171
195
Merhaba hanımlar ben durumumu kısaca özetleyeyim şuan son adetime göre 9+3 haftalık hamileyim dün gittiğimde alttan ve üstten baktı doktor ama kesemin 7 haftalık olduğunu ve bebeğimin 5+5'te gelişiminin durduğunu söyledi 😞 Kesemin içinde nokta var bebekmiş o ama gelişememiş anembriyonik dedi😢 ama anlamadığım şey bişey görünüyor var belli ve ne ağrı ne kanamam yok . Bana kürtaj olma müdahale ettirme kendi düşer diyorlar. 8 mayısa Zeynep Kâmil'den randevu aldım bide oraya görüneceğim. Kürtaj olmak riskliymiş ilerde servikal yetmezliğine de neden olabiliyormuş😞 ne olur yardım edin benim gibi hiç ağrı kanama yokken kürtaj olan var mı? Bide Devlet Hastanesi'nde kazıyarak mı yoksa vakumla mı yapıyorlar kazıma işlemindende korkuyorum😞 Bu belirsizlik beni altüst etti yardımlarınızı bekliyorum 😔😔😔
Bence işlemini özelde yaptır. Bir ay sonra da rahim filmi çektir. Tüplerde yspışıklık olmuş mu kpntrol et

kleopatra41

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
513
334
Araştırma hastaneleri iyi oluyor sen test mi yaptıracaksın canım gittiğinde onlar söylerler
İnşaallah birdahaki hamileliğimiz sağlıklı olur
Ne biliim yaptirayim dedim yaza anca cikar sonuc gec cikiyormus.tup dr um teste yollarsa 2 ay vakit kaybetmiyim diye dusundum.ins yarabbim geceleri agliyorum esimden gizli uzuluyorum cok.

Mavi Boncugumm

Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Bence işlemini özelde yaptır. Bir ay sonra da rahim filmi çektir. Tüplerde yspışıklık olmuş mu kpntrol et
5 gün önce devlette oldum Zeynep kâmil'i önerdiler namı çıkmış bir hastane başka hastanelerde ciddi sorunlar olunca oraya yönlendiriyorlar zaten istesemde özelde yaptıramazdım maddi durumum iyi değil
Bu arada önerin için sağol...
İnşallah iyi yapmışlardır 🤨
Bence işin ehlini bilenlerden korkmamak lazım. Önce Allah'a sonra onlara emanet ettik kendimizi özeller bence biraz para tuzağı
10 dakikalık işlem için inanılmaz fiyatlar istiyorlar.... Doğum parası nerdeyse

Mavi Boncugumm

Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Ne biliim yaptirayim dedim yaza anca cikar sonuc gec cikiyormus.tup dr um teste yollarsa 2 ay vakit kaybetmiyim diye dusundum.ins yarabbim geceleri agliyorum esimden gizli uzuluyorum cok.
Seni iyi anlıyorum canım o duyguyu bilirim☹
Erkekler biraz daha içlerinde yaşıyorlar ve bizim kadar derin hissedemezler tabi
Ağlama hissin geldiğinde secdede dua et Allah boş çevirmez inşaallah mübarek günler hürmetine 🤲 günler bir an önce geçse bende dört gözle bekliyorum beklemek zor gerçekten yaşayan bilir... Allah büyüktür💗
Bu hissi yaşamayanlar veya yaşı daha genç olanlar anlayamazlar
Rabbim fazla bekletmeden sağlıkla nasip eder inşallah ikimizede 🤲

Yukarı Alt