Kürtajla alakalı lütfen bakabilirmisiniz?:(

Mutasyon

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2019
171
195
5 gün önce devlette oldum Zeynep kâmil'i önerdiler namı çıkmış bir hastane başka hastanelerde ciddi sorunlar olunca oraya yönlendiriyorlar zaten istesemde özelde yaptıramazdım maddi durumum iyi değil
Bu arada önerin için sağol...
İnşallah iyi yapmışlardır 🤨
Bence işin ehlini bilenlerden korkmamak lazım. Önce Allah'a sonra onlara emanet ettik kendimizi özeller bence biraz para tuzağı
10 dakikalık işlem için inanılmaz fiyatlar istiyorlar.... Doğum parası nerdeyse
Eminim iyi yapmışlardır. Özelde yaptır dememin sebebi rahim filmi vs indirimli oluyor. Yoksa ben de filmi astanede çwktirdim. Çok da iyi oldu

Mavi Boncugumm

Mavişim, tatlı meleğim...bin şükür seni verene ❤
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Eminim iyi yapmışlardır. Özelde yaptır dememin sebebi rahim filmi vs indirimli oluyor. Yoksa ben de filmi astanede çwktirdim. Çok da iyi oldu
Sende mi kürtaj oldun geçmiş olsun rahim filmi ne kadara geldi peki
O da epey pahalı ☹ inşaallah ihtiyaç duymam maddi yönden iyi değiliz
Hamile kaldınmı sonra? Rahim filmi sonrası çabuk kalanları çok duydum bide özellerde ağrısız çok rahat oluyormuş tabi

Mavi Boncugumm

Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Hay allahim bir ileri bir geri bu yol bitmek bilmiyecek herhalde.daha gecen sene cekildim ilk tup denemesinden once.bi o olsa keske yine cektiritim artik.sali kontrolum var dr a sorayim bari bunuda.
İnşaallah gerek kalmaz canım kürtajı iyi yaptılarsa sağlam yerde öyle bi sorun olmaz bence. Benim maddi durumum hiç iyi değil
İnşallah ihtiyaç duymam ona☹
Tez zamanda kendiliğinden sağlıklı bir hamileliğimiz olur inşallah 🤲

Mutasyon

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2019
171
195
Sende mi kürtaj oldun geçmiş olsun rahim filmi ne kadara geldi peki
O da epey pahalı ☹ inşaallah ihtiyaç duymam maddi yönden iyi değiliz
Hamile kaldınmı sonra? Rahim filmi sonrası çabuk kalanları çok duydum bide özellerde ağrısız çok rahat oluyormuş tabi
Ben kürtaj olacaktım ama düşük gerçekleşti. Kendiliğinden düştüğü için rahim filmi çekilmeme gerek kalmadı. Gebelik öncesinde hastanede çektirdim , ücretsizdi. Çok korkuyordum. Özelden fiyat almıştım. Genel anestezili 600 tl. Ben de hastanede ücretsizyaptırdım.

Mavi Boncugumm

Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Ben kürtaj olacaktım ama düşük gerçekleşti. Kendiliğinden düştüğü için rahim filmi çekilmeme gerek kalmadı. Gebelik öncesinde hastanede çektirdim , ücretsizdi. Çok korkuyordum. Özelden fiyat almıştım. Genel anestezili 600 tl. Ben de hastanede ücretsizyaptırdım.
Devlette hsg çok ağrılı oluyormuş yaptıranlardan duydum ama sen memnun kaldın heralde? Of inşaallah gerek kalmaz ya😣 ultrasonda yapışıklık olup olmadığı belli olmuyor değilmi bende 3 sene önce echomar diye bi yerde hsg çektirecektim randevu almıştım ama iptal ettirdi o zaman 500 lira demişlerdi herşey çok pahalı

Mutasyon

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2019
171
195
Devlette hsg çok ağrılı oluyormuş yaptıranlardan duydum ama sen memnun kaldın heralde? Of inşaallah gerek kalmaz ya😣 ultrasonda yapışıklık olup olmadığı belli olmuyor değilmi bende 3 sene önce echomar diye bi yerde hsg çektirecektim randevu almıştım ama iptal ettirdi o zaman 500 lira demişlerdi herşey çok pahalı
Ben adet sancısı çekmem. Bu yüzden sdet sancısı hibi tarifler bana bir şey ifade etmedi. Benim yaşadığım dayanılacak bir karın ağrısı , gaz sancısı gibi birşeydi. O sırada içimden saydım, 10 saniye ancak sürüyor :))) gerçekten o parayı vermeye gerek yokmuş onu görmüş oldum.

Mavi Boncugumm

Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Ben adet sancısı çekmem. Bu yüzden sdet sancısı hibi tarifler bana bir şey ifade etmedi. Benim yaşadığım dayanılacak bir karın ağrısı , gaz sancısı gibi birşeydi. O sırada içimden saydım, 10 saniye ancak sürüyor :))) gerçekten o parayı vermeye gerek yokmuş onu görmüş oldum.
Aa sadece 10 saniye mi sonra ağrı olmadı demek 😲 iyiymiş o zaman ya 10 saniye için yüzlerce lira vermeye değmez
Ama devlette isteyince çekiyorlar mı hsg?

Mutasyon

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2019
171
195
Aa sadece 10 saniye mi sonra ağrı olmadı demek 😲 iyiymiş o zaman ya 10 saniye için yüzlerce lira vermeye değmez
Ama devlette isteyince çekiyorlar mı hsg?
Çok hafif bir kanama olabiliyor. O da o gün bitiyor zaten. Ağrı olmadı bende. Olsaydı da ağrıkesici içmeye hazırdım zaten :) evde biraz uzandım o kadar. O da önlem amaçlı. Pimpirik işte :))))

Yukarı Alt