Kürtajla alakalı lütfen bakabilirmisiniz?:(

Mavi Boncugumm

Mavişim, tatlı meleğim...bin şükür seni verene ❤
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Kadın doğumcu sevk ediyor. Önce kadın doğım dr gidin , isteğinizi söyleyin. Sonra gerekli birim randevu veriyor

Çok hafif bir kanama olabiliyor. O da o gün bitiyor zaten. Ağrı olmadı bende. Olsaydı da ağrıkesici içmeye hazırdım zaten :) evde biraz uzandım o kadar. O da önlem amaçlı. Pimpirik işte :))))
Anladım teşekkür ederim kürtajda çok ağrım oldu ben bekarkende her ay doğum sancısı gibi adet sancısı çekerdim kıvranırdım saatlerce tansiyonum düşerdi midem bulanıtdı çok kötü olurdum bu ağrıları çeken biri olarak hsg'den zaten korkmam
Allah muhtaç etmesin inşallah kendiliğinden hamile kalırım sağlık en önemlisi

kleopatra41

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
513
334
İnşaallah gerek kalmaz canım kürtajı iyi yaptılarsa sağlam yerde öyle bi sorun olmaz bence. Benim maddi durumum hiç iyi değil
İnşallah ihtiyaç duymam ona☹
Tez zamanda kendiliğinden sağlıklı bir hamileliğimiz olur inşallah 🤲
Nasilsin?agrin varmi merak ettim benim ara ara oluyor oldukca parol iciyorum.birde az az kanamam devam ediyor.sen ne durumdasin

Mavi Boncugumm

Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Nasilsin?agrin varmi merak ettim benim ara ara oluyor oldukca parol iciyorum.birde az az kanamam devam ediyor.sen ne durumdasin
Sağol canım teşekkür ederim💗
Çok şükür ağrım epey azaldı ara ara hafif oluyor kanamam devam ediyor o da ara ara az miktarda ...ne zaman kesilicez bakalım
Valla iple çekiyorum şu günler bir an önce geçse 😕 sen ne zaman kontrole gideceksin? Bana kâğıtta 20 gün sonra patoloji sonucu yazmışlar 2 hafta sonra giderim
Sende bir an evvel başlamak istiyorsun değilmi inşaallah bu sefer ikimizde sağlıkla hamile kalırız🤲 acaba adet gördükten sonra başlasammı diyorum bazıları bekle diyor bazıları adet görünce zaten rahim toplanmış oluyor diyor kontrole de gidicez sonuçta rahmin müsait olup olmadığını doktor söyleyecek... Bakalım zaten adet ne zaman gelecek

kleopatra41

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
513
334
Sağol canım teşekkür ederim💗
Çok şükür ağrım epey azaldı ara ara hafif oluyor kanamam devam ediyor o da ara ara az miktarda ...ne zaman kesilicez bakalım
Valla iple çekiyorum şu günler bir an önce geçse 😕 sen ne zaman kontrole gideceksin? Bana kâğıtta 20 gün sonra patoloji sonucu yazmışlar 2 hafta sonra giderim
Sende bir an evvel başlamak istiyorsun değilmi inşaallah bu sefer ikimizde sağlıkla hamile kalırız🤲 acaba adet gördükten sonra başlasammı diyorum bazıları bekle diyor bazıları adet görünce zaten rahim toplanmış oluyor diyor kontrole de gidicez sonuçta rahmin müsait olup olmadığını doktor söyleyecek... Bakalım zaten adet ne zaman gelecek
Sali gunu cagirdi beni kontrole yani islemden 1 hafta sonra olmus oluyor.intte 20_25 gun sonra yumurtlama baslar 30_40 gun sonrada ilk adet gorulur diyordu youtube da dr lari dinledim.insallah hersey yolunda gider ben dr a sorularimi yazicam kagida cinsel iliski falan yada korunmak gerekirmi diye.gerci ben hamile kalamiyorum dogal yoldan ama sorarim yinede.

Mavi Boncugumm

Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
Sali gunu cagirdi beni kontrole yani islemden 1 hafta sonra olmus oluyor.intte 20_25 gun sonra yumurtlama baslar 30_40 gun sonrada ilk adet gorulur diyordu youtube da dr lari dinledim.insallah hersey yolunda gider ben dr a sorularimi yazicam kagida cinsel iliski falan yada korunmak gerekirmi diye.gerci ben hamile kalamiyorum dogal yoldan ama sorarim yinede.
Amin canım sor tabi gidip dönünce yazarmısın ne diyecek bakalım bende merak ettim senin doktorun özeldi heralde ondan ilgileniyor ben kontrole devlete gidicem
Doğal yoldan hiç belli olmaz kalabilirsinde öyle olanlar çok mesela bahsetmiştim benim arkadaşımın ilk çocuğu tüp bebekti 2.ye kendiliğinden ve korunarak hemde hamile kaldı böyle şeyler de olabiliyor
İnşallah seninde öyle olur

kleopatra41

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
513
334
Amin canım sor tabi gidip dönünce yazarmısın ne diyecek bakalım bende merak ettim senin doktorun özeldi heralde ondan ilgileniyor ben kontrole devlete gidicem
Doğal yoldan hiç belli olmaz kalabilirsinde öyle olanlar çok mesela bahsetmiştim benim arkadaşımın ilk çocuğu tüp bebekti 2.ye kendiliğinden ve korunarak hemde hamile kaldı böyle şeyler de olabiliyor
Ozele gitmistim canim ikiz diye perinatolog gidiyordum kurtaj isi cikinca o dr a devam ettim.yazarim canim neler dicek bakalim.ins yarabbim inan tup oyle sikintili surec ki kontroller igneler yum toplatma transfer gozumde buyuyor sil bastan allah buyuk mucizesini gosterir ins bana

kleopatra41

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
513
334
Ozele gitmistim canim ikiz diye perinatolog gidiyordum kurtaj isi cikinca o dr a devam ettim.yazarim canim neler dicek bakalim.ins yarabbim inan tup oyle sikintili surec ki kontroller igneler yum toplatma transfer gozumde buyuyor sil bastan allah buyuk mucizesini gosterir ins bana

Mavi Boncugumm

Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.113
5.993
İnşaallah canım yaa inşallah kendiliğinden hamile kalırsın🤲 sende bende tez zamanda hayırlı güzel müjdeler alırız inşaallah 🤲
Allah büyüktür ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz 💗

kleopatra41

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
513
334
K kleopatra41 nasılsın canım kanaman devam ediyormu doktora gittinmi ne dedi?
Kanamam az devam ediyor gunde 1 ped degistiricek kadar.dr alttan ultrason ve isik tutup rahim agzina bakti hersey guzel dedi.1 hafta 10 gun surebilir kanama daha uzun surerse haber ver dedi.tup bebek icin 3_4 ay beklemeni tavsiye ederim dedi.kalp durmasi icin genetik test yaptirayimmi dedim gerek yok tek yum ikizi tek plesanta oldugu icin bebeklerin kalbi durdu dedi.patoloji temiz cikmis.sen ne durumdasin canim

Yukarı Alt