Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kuru cilt

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve Japon Balıgı tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Japon Balıgı
  1. Japon Balıgı

Japon Balıgı Ziyaretçi

arkadaslar kuru bi cildim var banyo sırasında ne kullanmamı tavsiye edersiniz?duş jeli kullandım bi ara memnun kalmadım ne kullanmalıyım sizce?

2. 4 Ağustos 2008
  3. seymaece

seymaece Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    duş yaptıktan sonra kurulanmadan ıslak cildine bebeyağı sürüp üzerine son bir su tutup kurulanırsan cildin yumuşacık olur benimde cildim kuru bebeyağı kullanıyorum çok memnunum

4. 4 Ağustos 2008
  5. Japon Balıgı

Japon Balıgı Ziyaretçi

teşekkür ederim.. bebeyagını denicemyerimseniben

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.