kurumayan çamaşır:(

humanistmira

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.209
Kurutucum hoover marka.
Hiç küçültme vs yapmıyor acayip büyük bir kurtarıcım
Balkonumda duruyor (cam balkon)
Kurutuculu çamaşır makinesi kullananlar çok memnun değiller (benim çevremdekiler)
oylemi? ben de yerden tasarruf kurutuculu camasir makinesi istiyodum. eksi yanları ne acaba?

humanistmira

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.209
Ben kurutma makinası ve normal makina mı alayım diye düşünmüştüm. Sonra makinadan al kurutma makinasına koy kısmı külfet geldiği için kurutmalı makina aldım. 8 kilo yıkıyorsa 4-5 kilo kurutuyor. Ben genelde biriktirip peşpeşe yıkıyorum. Kurutmalı yıkayınca 3 buçuk saat, kurutmasız sık yıkamada yıkayınca 1 saat. Bana o 3,5 saat uzun geldiği için peşpeşe yıkamalarımda süre uzun geliyor. Bir de makinayı full dolduruyorum ama kurutmada tam doldurmamak gerekiyor dediğim gibi 4-5 kilo gibi bir sınırı var. Kurutmalı yıkamak yerine hava kurutucusunu çamaşır kurutma moduna getiriyorum bana daha kullanışlı geliyor.
3 saatte 3 posta yıkamak varken bütün gün kurutma beklemiyorum, diğer çamaşırlara geçmek için. Çok çamaşırım yoksa ve çok vaktim varsa kurutmalı kullanıyorum yoksa peşpeşe yıkarken makinayı 3-4 saat işgal etmek hiç bana göre değil.
Dışarı asmayı da sevmiyorum, dışarıda kuruduğunda tozlanıyor mu kuruyor mu belli değil.
peki tamamen kuru çıkıyor mu?

aycan21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.222
Kurutmalı çamaşır makinasıda 8kg yıkıyor ama 2,5 kilo ancak kurutuyor

ev-hanimiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
265
Benim arçelik yıka kurut makinam var fakat ben hic memnun diilim hem kurutma suresi cok fazla hemde camasirlarimi parcaliyor yikama esnasinda kazani degistirdim fakat duzelmedi zaten 9kilo yıka 6 kilo kurutma diyo ama cok az camasır kurutuyor cok iyi arastirmanızı tavsiye ederim

Yukarı Alt