Kurutma makinesi önerisi olan var mı?

ed32

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
333
94
Kasım ayında Arçelik b sınıfı aldım fatura A sınıfına göre da aylık 11tl farkeder dediler hesaplayınca A++ alacağımız parayı 10yılda ancak amorti ediyordu çok memnunum her gün şükrediyorum aldığıma 1 saatte kurutuyor

merkur_kedisi

siyah beyaz film gibi biraz.....
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2010
852
851
Daha yeni beko lazım yedi kilogramlık bir makina çok memnunum Biray falan oldu kesinlikle tavsiye ediyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 163 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bebeğinizin gelişimi aminosentez veya AFP (alfa feto protein) tarama testi ile değerlendirilebilir. Bu iki test ayrıca doğum kusurlarını incelemek için de kullanılır. Eğer AFP düzeyi yüksek çıkarsa, akabinde amniyosentez tavsiye edilir. AFP annenin kanına yapılan bir testdir. Amniyosentezde ise, karın ve rahim duvarından bir iğne sokularak amniyotik sıvıdan örnek alınır ve bu amniyotik sıvı örneği test edilir. Anneler hamilelik boyunca sırt ağrıları çekebilirler. Hamilelik için tasarlanmış kemerlerden kullanabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tulumbachen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2015
5.844
13.077
Miele...
Miele
Miele
Ben her konuda (elektronik eşya) Miele diyorum. Evime sonunda herşeyi Miele aldim ve rahatladim. Sende başla :)

semi78

Aktif üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2011
337
259
Electrolux aldım hiç memnun değilim 2 sene önce 3750 tl verdim 3 saatte kurutan tek program var diğer programlarda çamaşır ıslak çıkıyor şimdiki aklım olsa siemens falan alırdım Miele çok pahalı ben çamaşır makinası aldım aldığım zaman parasıyla 3 çamaşır makinası alınıyordu o da çok standart verdiğim paraya değmedi hiç memnun değilim ondan da

semi78

Aktif üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2011
337
259
Ya bana herkes electrolux tavsiye etti .bende secenekleri arastiriyorum ama fazla fikri olan yok herhalde
[/QUOsiz bilirsiniz bundan önce Bosch kullanıyordum 40 dk lık programda mis gibi kurutuyordu dün iki pike attım birbirine dolanmış kurutmamış 3 saat boşuna döndü durdu çıkardığımda dolaba kaldıramayacağım kadar nemlilerdi çamaşır askısında asıp kurumasını bekledim mesela

Yukarı Alt