Kurutmalı Çamaşır mak.

H M

Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
6.091
13.112
yok bende mesela her yıkamada kurutmayı kullanmam acil durumlarda kullanırım.. mesela bebek oldugunda fln ..
normalde ben asma taraftarıyım.. 8 kg ince halılr yıkanmıyor yorgn flnda yıkanmaz sizinknde..
ama 9 kg yıkanıyor ince kilim yeni yorgan vs.
Yok ben yikiyorum bazi seylerimi baya salon ince klimimi filan. Yani bu brillantin ip ince yazlik gibi olanlar.. banyomda filanda kullaniyorum uzun. Mutfagimda filan. Bazen koyus seklinden oturu oluyor onuda kurutmayla sıktırıp cikartiyoeum 5 senedir yikarim.. almakta zarar olmaz

yildiz7986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.627
816
Yok ben yikiyorum bazi seylerimi baya salon ince klimimi filan. Yani bu brillantin ip ince yazlik gibi olanlar.. banyomda filanda kullaniyorum uzun. Mutfagimda filan. Bazen koyus seklinden oturu oluyor onuda kurutmayla sıktırıp cikartiyoeum 5 senedir yikarim.. almakta zarar olmaz
ikisi bi arada pek sağlıklı kullanışlı değil diyorlr ondan sordum.

Axelia

Just Love!
Pro Üye
17 Mayıs 2011
5.816
6.154
Bende samsung var. Gayet memnundum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

H M

Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
6.091
13.112
ikisi bi arada pek sağlıklı kullanışlı değil diyorlr ondan sordum.
Yok yahu surekli konullanilmiyor edilmiyorsa ne zarari olucak. Sanirim program coklugundan cunku bi cihazin ne kadar programi fazla olursa okadar hassaslasiyor olabilir. Ama sureklibkullanilmiyor zaten surekli kullanan kisi ayri almasi daha mantikli.

yildiz7986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.627
816
Yok yahu surekli konullanilmiyor edilmiyorsa ne zarari olucak. Sanirim program coklugundan cunku bi cihazin ne kadar programi fazla olursa okadar hassaslasiyor olabilir. Ama sureklibkullanilmiyor zaten surekli kullanan kisi ayri almasi daha mantikli.
bende sıksık kullanmayacağım zaten.. yani çalışan insanlar oldugumuzdan belki evimn durumuna göre almak istiyorum belki balkonu olmaz fln .. çamaşırlık alacagım zaten normalde asmalık kurutma taraftarayım kendi kendine kurusun ama acil durumlrda ne bileyim kullanabileyim..

Axelia

Just Love!
Pro Üye
17 Mayıs 2011
5.816
6.154

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

yildiz7986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.627
816
İnan hatirlmakyorum 3 yil oldu alali.
ikisi bir yani.. peki ayrı ayrı kullanabiliyor msn özelliğini? mesela yıkadın çıkarttın bi 2 parça kurutacaksın oluyor mu? bi arkadsım sey dedi bzimde evde var siemens kurutmasıyla çok uzun suruyo dedi..

Axelia

Just Love!
Pro Üye
17 Mayıs 2011
5.816
6.154
ikisi bir yani.. peki ayrı ayrı kullanabiliyor msn özelliğini? mesela yıkadın çıkarttın bi 2 parça kurutacaksın oluyor mu? bi arkadsım sey dedi bzimde evde var siemens kurutmasıyla çok uzun suruyo dedi..
Tabii kullanabilyorsun. Uzun surmesi kiyafet agirligina ve senin sectigin programa bagli degisiyor. Yazin ozellikle en cok kullandigim sterilizasyon ozelligi ve kokugiderme. Ozellikle sigara icilen ortamdan cikinca kiyafeti yikamak yerine bu ozellikleri kullaniyorum. Kisin montlar falan icinde iyi oluyor ayrica.

yildiz7986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.627
816
Tabii kullanabilyorsun. Uzun surmesi kiyafet agirligina ve senin sectigin programa bagli degisiyor. Yazin ozellikle en cok kullandigim sterilizasyon ozelligi ve kokugiderme. Ozellikle sigara icilen ortamdan cikinca kiyafeti yikamak yerine bu ozellikleri kullaniyorum. Kisin montlar falan icinde iyi oluyor ayrica.
hmm anladım yeni çıkmış o özellk o zaman ..
arkadasım 2 saatte yıkıyoruz bi pant yıkıycam ayıretten atayım diyorum olmuyo diyo.. ve çok uzun sürüyormuş..

Yukarı Alt