Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kütahya///43

Konusu 'Hemşerim memleket nire ?' forumundadır ve bera-berrak tarafından 20 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : bera-berrak
  1. bera-berrak

bera-berrak Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    salı-cuma yı bilir misiniz?...bilirsiniz elbette fakat Tavşanlı'da(Kütahya)bu iki günün bilinenden farklı bir anlamı daha var...şöyle ki;yok yok vazgeçtim açıklamaktan bakalım tahmini olan var mı eğer merak edip sormazsanız söylemem ona göre...

2. 20 Temmuz 2006
  3. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    148
    Bak Ben Merak Ettim şincik Iki Günün Farki Neymiş

4. 21 Temmuz 2006
  5. bera-berrak

Ödül Puanları:
    86
    Tamam ya ne çok merak eden var:razz: söyliyeyim bari:rolleyes2: Tavşanlı'da evlenen kızlar salı ve cuma günleri annelerine gider.Yani standart ziyaret günleridir bu günler.Mesela bugün cuma ve ben az sonra"cumaya"gidicem,salı da"salıya"tabi şart değil canım,bi başka işiniz yoksa.Bu o kadar rutindir ki sizi gelecek diye anneniz başka plan yapmaz;ya da siz geleceksiniz diye eş dost annenize gelir vs.vs.Nasıl bir adet sizce?kızların ve annelerin işine geldiği muhakkak da, bu yüzden eşleriyle geçimsizlik yaşayanları da duymuyor değiliz,karşılıklı anlayışa bağlı tabi:yes:

6. 24 Temmuz 2006
  7. angel-52

angel-52 lale Üye

Ödül Puanları:
    76
    BU NASIL BİR ADET KIZ, HER CUMA HER SALI ..... ASLINDA YENİ EVLİLER İÇİN GÜZEL OLUR DA, Bİ ZAMAN SONRA EŞLERİ RAHATSIZ EDEBİLİR HELE BİRDE AKSİ KAYINVALİDE VARSA DEYİLMİ AMA::rolleyes2: :rolleyes2: :laugh: :laugh: AMA YİNEDE GÜZEL BİR ADETMİŞ YENİ DUYDUM TEŞEKKÜRLER CANIM....

8. 24 Temmuz 2006
  9. bera-berrak

Ödül Puanları:
    86

10. 24 Temmuz 2006
  11. wonderfulgirl84

wonderfulgirl84 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Ana Bu Nesi Ben Hergün Gidiyorum........
    Eşe Bağli Anacim Bu......
    Ilginçmiş Ama .........

12. 24 Temmuz 2006
  13. runya505

runya505 Ziyaretçi

çok ilginç.:bigeek2:

14. 24 Temmuz 2006
  15. LaLGeCeLeR

LaLGeCeLeR Ziyaretçi

Doğma büyüme istanbulluyum ama bir Kütahya Tavşanlı geliniyim salı cumayı biliyorum ve bende hiç sorun olmuyor kayınvalidemler kütahyada , ben ve benim ailem istanbulda ama farklı da olsaydı benim kiminle ne zaman görüşeceğimi tayin edecek bir güç yok Allahtan başka:laugh: :laugh: :laugh:

16. 24 Temmuz 2006
  17. edirneli

edirneli Guru Üye

Ödül Puanları:
    308
    vallaha güzelmiş iyi ama ben çarşamba gitmek istersem nolcak

18. 25 Temmuz 2006
  19. bera-berrak

Ödül Puanları:
    86
    merhaba:smile: acaba kimin gelinisin belki tanıyorumdur:yes:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.