Kuzenimin düğününde giyeceğim yaşımdan büyük mü göstermiş?

Bulutumsuu

Rüzgarda savruk Başına buyruk💃
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
392
567
Kizlar aldım beğenerek ama içime sinmedi diyorum acaba daha mi uçuş ucus biseyler olsaydi. 21 yaşındayım yaşımdan büyük mu göstermiş. Yorumlarinizi bekliyorum

Son düzenleme:

ince bilek

Guru
Pro Üye
16 Temmuz 2010
18.436
32.652
Bence fazla resim eklemişsiniz. Siz silene kadar bilgisayarlarına indirmiştir bile kötü niyetli kişiler. Elbiseye gelirsek bence daha yaşınıza uygun bir şey alın. Rengi ve modeli ağır geldi bana

Bulutumsuu

Rüzgarda savruk Başına buyruk💃
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
392
567
Bence fazla resim eklemişsiniz. Siz silene kadar bilgisayarlarına indirmiştir bile kötü niyetli kişiler. Elbiseye gelirsek bence daha yaşınıza uygun bir şey alın. Rengi ve modeli ağır geldi bana
Evet ilk defa ekledim oda hepsini koymuş. Sonradan gordum bende. Teşekkür ederim. İnsallah değiştirirler

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
6.573
10.063
Yaşınıza uygun değil gibi geldi bana da özellikle renk daha da ileri yaş elbisesi yapmış gibi. İnşallah değiştirme imkânınız vardır yoksa etek boyundan kesitirerek de biraz daha yaşınıza uygun hale getirebilirsiniz

Nameles

🙅🙆🙅
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.215
2.108
Aynı yaştayız bence kıyafet güzel düğünlerde siyah rengi çok beğeniyorum
Yapma gözünü sevem. Gençlik demek cıvıl cıvıl olmak demek. Saklaması gereken bi kilosu yokken kendini siyah renge bürümesini bi çok kişi yapıcı eleştirmiş. Ha siyah giyemez mi tabiki giyebilir ama elbise modeli ve renk bir arada hiç gitmemiş. Oysa ki yüzü fiziği ne kadar güzel.

Belissima77

Amaca giden yolda herşey mübahtır
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2015
4.880
2.589
Bu olmamış ben 42 yaşındayım ben bile giymem. Daha modern şeyler bak, fiziğin düzgün daha değişik modeller deneyebilirsin

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ PRENSİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
4.551
35.331

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-04-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 91 gün kaldı.

Bebeğiniz son 7 gün içinde 13 mm büyüdü. Bebeğiniz büyüdükçe nefes darlığınız artacaktır. Büyüyen rahminiz diyaframınız üzerine baskı yaparken, ciğerlerinizi hava ile doldurmanız ve nefes alıp vermeniz zorlaşacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt