Kzlar einin morfolojisi ok kt olup gebe kalanlar varm? Acill.....

karamelli neskafe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızlar eşimin son spermiogram testinde eşimin spermlerinin morfolojisi çok kötü çıktı spermlerinde baş boyun kuyruk anamonisi varmış doktor mikro tese yapıcaklar ama yinede çok umutlanmayın dedi morelimiz sıfır bizim durumumuzda olup gebe kalan arkadaşlar morele çok ihtiyacım var varsa lütfen yazın..:çok üzgünüm:

PinkRose

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
karamelli neskafecim üzüldüm canım ALLAH büyük hayırlısıyla sana istediğini vericektir İNŞALLAH canım,epeydir yoktun özledik seni ALLAH yardımcın olsun..

SUDEF78

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım üzülme dua et bende senin için edicem bu konuda degil ama öyle imkansız ve ümitsiz durumlarda dualarla mucizevi şeyler olduki hayatımda inanıyorum Allah sanada yardım edecektir.

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Bizim morfoloji de bir ara yüzde 1 çıkmıştı.ama emin ol ki bu değerler yükselebilir biraz eşinin beslenmesiyle özel ilgilen.
Keçi boynuzu pekmezi,bol sütlaç,bol su,bal,ceviz,fındık denemelisin.

açtığın konuda benzer konular var.arama yapıp bulursan ordaki birçok yazı sana yol gösterecektir.

E

EU2

Ziyaretçi
üzülme karamelli neskafe ;
burada okadar çok mucize yaşadıkki innaıyorum ki senınde mucizen olucak :) içini gönlünü kalbini ruhunu ferah tut... Olmaz deme allah ol Derse Olucak inan bun a.. Bolbol duaEt
eşine arısütü-polen-bal karışımı yedir çok faydalı tavsiye ederim
keçiboynuzunun kendisini yesin bence çünkü istanbulda saf keçiboynuzu pekmezi Yok hepsi Şeker Deposundan başka bişe değil
Bide bol bol ceviz Fındık :) hadi kolay gelsin

karamelli neskafe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
karamelli neskafecim üzüldüm canım ALLAH büyük hayırlısıyla sana istediğini vericektir İNŞALLAH canım,epeydir yoktun özledik seni ALLAH yardımcın olsun..
Cnm ben bukadar umutsuz oldugumuzu bilmiodum arkadaşım tedaviyle eninde sonunda olur dedim ama doktorun söyledikleri hep kulagımda çok üzgünüm çok ama yapıcak bişey yok malesef.. sadece mücize olmasını beklicez.. dua et benim için...:çok üzgünüm:

karamelli neskafe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım üzülme dua et bende senin için edicem bu konuda degil ama öyle imkansız ve ümitsiz durumlarda dualarla mucizevi şeyler olduki hayatımda inanıyorum Allah sanada yardım edecektir.
Cnm benim çok saol ama inan içim çok huzursuz ne hayaller kurmuştuk eşimle çocugumuz için böyle bişey yaşamak yıkım oldu gerçekten ama tabiki allahdan umut kesilmez..:çok üzgünüm:

karamelli neskafe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bizim morfoloji de bir ara yüzde 1 çıkmıştı.ama emin ol ki bu değerler yükselebilir biraz eşinin beslenmesiyle özel ilgilen.
Keçi boynuzu pekmezi,bol sütlaç,bol su,bal,ceviz,fındık denemelisin.

açtığın konuda benzer konular var.arama yapıp bulursan ordaki birçok yazı sana yol gösterecektir.
cnm benim çok saol keçi boynuzu kürü içiriyorum hergün bakalım... o morfolojiye ii gelirmi bilmem.. sayıyı artırıomuş diolar..

karamelli neskafe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
üzülme karamelli neskafe ;
burada okadar çok mucize yaşadıkki innaıyorum ki senınde mucizen olucak :) içini gönlünü kalbini ruhunu ferah tut... Olmaz deme allah ol Derse Olucak inan bun a.. Bolbol duaEt
eşine arısütü-polen-bal karışımı yedir çok faydalı tavsiye ederim
keçiboynuzunun kendisini yesin bence çünkü istanbulda saf keçiboynuzu pekmezi Yok hepsi Şeker Deposundan başka bişe değil
Bide bol bol ceviz Fındık :) hadi kolay gelsin
Cnm nasıl üzülmem kahroluorum böyle bi kaderi yaşadıgım için eşimle keşke bizde kolay yoldan gebe kalabilsekdik olmadı tedaviyle olsaydı ama olsaydı keşke bu kadar engelimiz olmasaydı umarım o güzel mucize bigün bizimde kapımızı çalar ama çalana kadar çok mutsuz bi kadınım napim morelim çok bozuk arkadaşım beni en ii siz anlarsınız..:a015:

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
cnm benim çok saol keçi boynuzu kürü içiriyorum hergün bakalım... o morfolojiye ii gelirmi bilmem.. sayıyı artırıomuş diolar..
Gelir tabiki bizim sayımız iyiydi sadece morfoloji bozuk çıkmıştı.
Sigara içiyorsa bıraksın eşin ayrıca.Tabi bırakırsa:) benimki bırakmadı

Yukarı Alt