La Roche Posay ürnlerini kullanan var mı?

lotus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhabalar ,

Roche ile ilgili bir araştırma yaptım almayı düşünüyorum temizlik jelini ve nemlendiricisini , daha önce kullanan var mı acaba??

mert

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
ben sadece effaclar k kremini kullanıyorum.yağlı ciltler için mikro peeling özelliği ile cildi zamanla yeniliyor.bir yan etkisini görmedim.acne problemin varsa önerebilirim.la roche possay başarılı bir marka...

pisk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0

canım güvenle kullanabilirsin ben cilt problemlerim için cildiyeye gitmiştim çok aşırı yok ama canımı sıkıyordu bi kaç ilaç verdi ve yanında la roche nin nemlendiricini önerdi ben memnunum.alabilirsin

lotus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
mert ve pisk teşekkürler..deneyeceğim bakalım umarım olumlu sonuç alırım..
çok fazla problemli dğil cildim ama dönem dönem sivilce sorunu yaşıyorum:KK43:

bakalım nasıl sonuç vercek.

gulsehri

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhabalar ,

Roche ile ilgili bir araştırma yaptım almayı düşünüyorum temizlik jelini ve nemlendiricisini , daha önce kullanan var mı acaba??
Canim,kremlerine bir sozum yok tamam,iki yil kullandim,ama goz cevresini hic onermiyorum,cunki goz cevremde muthis lekelenmeler oldu ve bunun sebebi muhtemelen la roche nin goz cevresi kremi,simdi lekelerle ugrasip duruyorum ha bire,sadece goz cevremde olustular ve ben bunu goz cevresi kremine bagliyorum.

DARYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
güneş kremini tavsiye etti doktor onla beraber göz kreminide aldım yeni başlıyorum kullanmaya.ama şimdi tereddütte kaldım.

Bihter06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yüz yıkama jelını leke kremını ve göz çevresi kremını kullanıyorum kızlar hepsi de harıka tereddit etmeyın doktorlar öneriyor...

masummelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar yüz yıkama jelini kullanıyorum ama leke kremi için tereddüt ettim.tavsiye edeniniz varmı?

A

asarac

Ziyaretçi
arkadaslar la roche posayı 3 4 gundur kullanıyorum dudak cevreme degdırmedıgım halde dudaklarımın kenarları kurudu ve ucuklar cıkıyor ne yapmalıyım?

E

EU2

Ziyaretçi
ben de lipikar baume ini kullandım 10 numara bir vücut nemlendiricisi onun gibisi yok

Yukarı Alt