Lacoste

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
19.667
New York Fashion Week kapsamında bir defileyle tanıtılan Lacoste 2006/7 sonbahar-kış koleksiyonu, tasarımcı Christophe Lemaire'in eski mesleği ola DJ'likten de ilham alınarak, stereo kasetçalar şeklinde dizayn edilen çok özel bir sahede sunuldu.
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Bayan koleksiyonunda triko kazaklar ve elbiseler, kadife mini etekler, uzun kollu pololar, içi kürklü napa kabanlar, aksesuar olarak kullanılan uzun ve çizgili eldivenler, şapkalar ve kar botları dikkatleri çekerken; erkek koleksiyonunun öne çıkan parçaları ise, kürklü deri kabanlar, pilesiz-dar kesimli pantolonlar, çizgili kazaklar ve uzun kollu pololar..
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Her iki koleksiyonda da da geometrik şekiller ve verevler dikkat çekiyor. Mor ve petrol mavisinin ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyonda, kırmızı, pembe, sarı, tomatin, ve fıstık yeşili tonları ağırlıklı olarak kullanılmış. Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! .

Defilede sergilenen çarpıcı tasarımları aşağıda bulabilirsiniz
kaynak:modatürkiye.com

telaxsxlxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
eskiden bir lacoste hayranıydım ve giyinirdim de ama evlendikten sonra klasik giyinmeye başlayınca artık pek alışveriş yapmıyorum

barbizeynep

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
4 yıl once lacoste dan bir gömlek almıştım sapasaglam durur,2tane de switshirtım lacoste un tarzını ve kalitesini cok begeniyorum

hoscakal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Papuclarimi sadece Lacoste´den alirim..benim ayaklar biraz sorunlu..!

Lacoste spor ayakkabilar pamuk gibi geliyor ayagima..hic sasmam..cokta dayanikli!

Herkese tavsiye ederim..!

pukaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben t-shirtlerine bayılıyorum 3yıl önce almıştım hala yepyeni gibi duruo

turkuazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben lacoste ayakkabılardan hiç memnun kalmadım wala hemen açıldı gittiğimde de müşteri hatası dediler 1 aylık ayakkabıya anlamadım. aynı şeyi diesel ayakkabıda da yaşadım we anladım ki ayakkabıyı sadece ayakkabı yapan yerlerden almak gerekioo. ama bi trençkotunugçrmüştüm fuşya rengi 2 sezon önce süperdi hala aklımdaaa ama pahalı gelmişti 495 mlyon

disikartal_mrw

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
en begendıgım markalardan birii tişortlerım eteklerım hala duruo cok dayanıklı:KK70:

berenB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tshirlertlerim ve gömleklerim çoraplarım var hiç eskime olmadı sapasağlam, yalnız siyah polomda hafif bir renk açılması oldu onun dışında çok memnunum, ama indirimleri takip etmek lazım, yoksa sezonda çok pahalı.

SeHNaz

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
22
cok severek ve begenerek kullanirim lacostelerimi
genelde tsort alirim lacosdeden
esimde bende cok memenunuz
pahalli ama kaliteli verdigin paraya fazlasyla degiyo

Yukarı Alt