Laparoskopi sonrasi hamile kalan varmi

Aselece

Hüküm ancak Allah'ındır..
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
2.247
2.891
Evet ben oldum ve 5 aylik hamileyim canim.. kist mi vardi seninde ? Bol bol incir tüketmelisin prolaktin yuksekse yeme ama. Keciboynuzu pekmezi ic. Ve ovulasyon testi ile yumurtlamani takip edebilirsin

CigdemErman

🤰🤗❤
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
114
112
Oncelikle Allaj kucagina almayi nasip etsin ewet cikolata kistim wardi 9 cm di cok sukur sorunsuz gecti ameliyatim insallah bende hamile kalablirim sen kacinci ayinda kaldin?

CigdemErman

🤰🤗❤
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
114
112
Cok sewindim boyle haberler umut oluyor bizim gibilere de doktorumda gerci hamile kalirsin demisti bekleyip gorucez artk😍

Aselece

Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
2.247
2.891
Stres yapma zaten doktorun dediyse yumurtaliklarin saglamdir sagliklidir güzel bir gebelik yaşarsın mutlaka umudunu yitirme. Ben bir de 3 kez ameliyat oldum korkma yani hersey güzel ilerliyor sonunda

Aselece

Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
2.247
2.891
Evet canim benim cikolata kistlerim 8 10 cm iki yumurtaliklarda da büyüyordu 1 hafta icinde 2 3 cm birden buyuyunce ameliyat oldum. Cok sukur artik yok. Sende de olmaz insallah hemen de hamile kalirsin

CigdemErman

🤰🤗❤
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
114
112
Cok gecmis olsun ama sonunda yuzun gulmus benm tek tarafimdaydi kistim doktor cok guzel gecti temizledik dedi ama tekrar cikacak die de dusunmeden edemio insan ama bi tataftanda rahat olmaya calisiorum hamile kalabilmek icin taktir Allahin artk

D e f n e

Cahille girmem münakaşaya😉
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2017
942
3.522
10 sene önce kistten dolayı oldum. Dr 3ay veriyorum bebek için demişti, hemen 2. Ayda hamile kalmıştım.

Yukarı Alt