Laparoskopi sonrasi hamile kalan varmi

Aselece

Hüküm ancak Allah'ındır..
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
2.597
3.119
Evet ben oldum ve 5 aylik hamileyim canim.. kist mi vardi seninde ? Bol bol incir tüketmelisin prolaktin yuksekse yeme ama. Keciboynuzu pekmezi ic. Ve ovulasyon testi ile yumurtlamani takip edebilirsin

CigdemErman

🤰🤗❤
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
152
562
32
Oncelikle Allaj kucagina almayi nasip etsin ewet cikolata kistim wardi 9 cm di cok sukur sorunsuz gecti ameliyatim insallah bende hamile kalablirim sen kacinci ayinda kaldin?

CigdemErman

🤰🤗❤
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
152
562
32
Cok sewindim boyle haberler umut oluyor bizim gibilere de doktorumda gerci hamile kalirsin demisti bekleyip gorucez artk😍

Aselece

Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
2.597
3.119
Stres yapma zaten doktorun dediyse yumurtaliklarin saglamdir sagliklidir güzel bir gebelik yaşarsın mutlaka umudunu yitirme. Ben bir de 3 kez ameliyat oldum korkma yani hersey güzel ilerliyor sonunda

Aselece

Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
2.597
3.119
Evet canim benim cikolata kistlerim 8 10 cm iki yumurtaliklarda da büyüyordu 1 hafta icinde 2 3 cm birden buyuyunce ameliyat oldum. Cok sukur artik yok. Sende de olmaz insallah hemen de hamile kalirsin

CigdemErman

🤰🤗❤
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
152
562
32
Cok gecmis olsun ama sonunda yuzun gulmus benm tek tarafimdaydi kistim doktor cok guzel gecti temizledik dedi ama tekrar cikacak die de dusunmeden edemio insan ama bi tataftanda rahat olmaya calisiorum hamile kalabilmek icin taktir Allahin artk

D e f n e

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
4.568
7.394
10 sene önce kistten dolayı oldum. Dr 3ay veriyorum bebek için demişti, hemen 2. Ayda hamile kalmıştım.

Tugbis55

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
191
47
33
Merhaba arkadaslar cok gecmis olsun..rabbim saglik versin.saglikli bebekler kucagimiza almayi nasip.etsin rabbim..bende de submukoz miyom cikti..kapali ameliyat istiyorum..nasil kapalai ameliyat iyilesme sureci nasil...beni mav ediyo sanci kanama..kurtulmak istiyorum ve cocuk sahibi olmak istiyorum

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
69
44
Ben de nisan ayinda ameliyat oldum... 10 cm kist alindi... doktorum aileni bir an once tamamlamalısın dedi kontrolde ama henuz hamile kalamadim😔

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 140 gün kaldı.

Bebeğiniz artık 310 gr. civarında ve boyu yaklaşık 16 cm. Annelerin bir çoğu 17. ve 20. haftalar arasında bebeğinin hareketlerini hissedebiliyorlar. Bu hareketlerin hissedilmesiyle birlikte siz ve bebeğiniz arasında bir ömür sürecek duygusal bağ kurulmuş olur. Eğer çevrenizde doğum ile ilgili kurslar varsa kayıt olmanız için tam zamanı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CigdemErman

🤰🤗❤
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
152
562
32
Gecmis olsun oncelikli ben de nisan ayinda ameliyat oldum yarin adet gunum bakalim olucakmyim yoksa hamilemiyim merak ediyorum umarim sizde en kisa zamanda hamile kalablirsiniz 🙏siz nerede ameliyat oldunuz kapali mi acik mi?

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
69
44
Gecmis olsun oncelikli ben de nisan ayinda ameliyat oldum yarin adet gunum bakalim olucakmyim yoksa hamilemiyim merak ediyorum umarim sizde en kisa zamanda hamile kalablirsiniz 🙏siz nerede ameliyat oldunuz kapali mi acik mi?
Tesekkur ederim size de gecmis olsun... ne tesaduf benim de yarin adet gunum bazen 1 gun gec olabiliyor ama... ben 2 test yaptim bu ayda yok malesef🙄 insallah size gelir bu ay bebisiniz... ben adanada universite hastanesinde ameliyat oldum kapali oldu... sizin kapali mi?

Bebeğiniz artık 310 gr. civarında ve boyu yaklaşık 16 cm. Annelerin bir çoğu 17. ve 20. haftalar arasında bebeğinin hareketlerini hissedebiliyorlar. Bu hareketlerin hissedilmesiyle birlikte siz ve bebeğiniz arasında bir ömür sürecek duygusal bağ kurulmuş olur. Eğer çevrenizde doğum ile ilgili kurslar varsa kayıt olmanız için tam zamanı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
69
44
Benim cikolata kisti degildi ama musinoz kistadenom yaziyor sonucumda... tekrarlama ihtimali yuksekmis galiba

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
69
44
Kist ameliyati sonrasi tüplerde yapışıklık gibi bi sorunla karsilasan varmi... ameliyat geçirince olabiliyor diye okudum... nisandan beri deniyorum ama bebis yok hsg cekilmeliyim sizce🙄

ayllllliiiin35

her kışın ardı bahar...
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
2.725
2.367
Peki kist ameliyatından ne kadar sonra dondurulmuş embriyo transferi yaptırılabilir?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

CigdemErman

🤰🤗❤
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
152
562
32
Tesekkur ederim size de gecmis olsun... ne tesaduf benim de yarin adet gunum bazen 1 gun gec olabiliyor ama... ben 2 test yaptim bu ayda yok malesef🙄 insallah size gelir bu ay bebisiniz... ben adanada universite hastanesinde ameliyat oldum kapali oldu... sizin kapali mi?
insallah hamileyimdir adet olacagima dair hicbir belirti de yok ama heweslenmek istemiorum yine de 🤗 ben istanbul tup bebek merkezinde oldum kapali ameliyat oldum