Laparoskopi sonrasi hamile kalan varmi

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
60
32
Ben de nisan ayinda ameliyat oldum... 10 cm kist alindi... doktorum aileni bir an once tamamlamalısın dedi kontrolde ama henuz hamile kalamadim😔

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 189 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri safra salgılamaya ve pankreası insülin üretmeye başladı. Bu arada bazen sırt ağrıları hissetmeye başlayabilirsiniz. Bunun nedeni relaxin denilen doğumu kolaylaştırmak için salgılanan bir hormondur. Relaxin büyüyen rahminzin ihtiyacı olan alanı karşılamak için leğen kemiğinizin genişlemesini ve omurgaya bağlanan kalça eklemlerini gevşeterek doğumu kolaylaştırmak için destekler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CigdemErman

🤰🤗❤
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
152
562
Gecmis olsun oncelikli ben de nisan ayinda ameliyat oldum yarin adet gunum bakalim olucakmyim yoksa hamilemiyim merak ediyorum umarim sizde en kisa zamanda hamile kalablirsiniz 🙏siz nerede ameliyat oldunuz kapali mi acik mi?

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
60
32
Gecmis olsun oncelikli ben de nisan ayinda ameliyat oldum yarin adet gunum bakalim olucakmyim yoksa hamilemiyim merak ediyorum umarim sizde en kisa zamanda hamile kalablirsiniz 🙏siz nerede ameliyat oldunuz kapali mi acik mi?
Tesekkur ederim size de gecmis olsun... ne tesaduf benim de yarin adet gunum bazen 1 gun gec olabiliyor ama... ben 2 test yaptim bu ayda yok malesef🙄 insallah size gelir bu ay bebisiniz... ben adanada universite hastanesinde ameliyat oldum kapali oldu... sizin kapali mi?

Bebeğinizin karaciğeri safra salgılamaya ve pankreası insülin üretmeye başladı. Bu arada bazen sırt ağrıları hissetmeye başlayabilirsiniz. Bunun nedeni relaxin denilen doğumu kolaylaştırmak için salgılanan bir hormondur. Relaxin büyüyen rahminzin ihtiyacı olan alanı karşılamak için leğen kemiğinizin genişlemesini ve omurgaya bağlanan kalça eklemlerini gevşeterek doğumu kolaylaştırmak için destekler.

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
60
32
Benim cikolata kisti degildi ama musinoz kistadenom yaziyor sonucumda... tekrarlama ihtimali yuksekmis galiba

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
60
32
Kist ameliyati sonrasi tüplerde yapışıklık gibi bi sorunla karsilasan varmi... ameliyat geçirince olabiliyor diye okudum... nisandan beri deniyorum ama bebis yok hsg cekilmeliyim sizce🙄

ayllllliiiin35

her kışın ardı bahar...
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
2.590
2.243
Peki kist ameliyatından ne kadar sonra dondurulmuş embriyo transferi yaptırılabilir?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 168 gün kaldı.

Sadece iki hafta içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 12 cm ve ağırlığı yaklaşık 100-110 gr. oldu. Hamileliğinizi desteklemek için artan kan hacminizden dolayı damarlarınızın daha belirgin ve görülebilir olduğunu fark edebilirsiniz. Normal doğum yaptığınızda kaybedilen kan miktarı, yaklaşık olarak kan bağışında kullanılan bir ünite kan miktarı kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

CigdemErman

🤰🤗❤
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
152
562
Tesekkur ederim size de gecmis olsun... ne tesaduf benim de yarin adet gunum bazen 1 gun gec olabiliyor ama... ben 2 test yaptim bu ayda yok malesef🙄 insallah size gelir bu ay bebisiniz... ben adanada universite hastanesinde ameliyat oldum kapali oldu... sizin kapali mi?
insallah hamileyimdir adet olacagima dair hicbir belirti de yok ama heweslenmek istemiorum yine de 🤗 ben istanbul tup bebek merkezinde oldum kapali ameliyat oldum

Yukarı Alt