• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Laparoskopi sonrasi hamile kalan varmi

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
60
32
Merhaba ameliyattan 1bucuk sene once farkettim varligini ama daha once yoktu oyle uzun suredir muaynelerde yada ilk hamileliğimde boyle bir sorundan bahsetmedi doktorlar... 10 cmdi ogrendigimde boyutu değişmedi ameliyata kadar... mr a girmedim ama ultrasonda cinsi hakkinda kesin birsey soyleyemiyorlar patolojide cikti kesin sonuc

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 184 gün kaldı.

Bebeğinizin damak kemiği veya ağız çatısı birkaç hafta içinde tamamlanacak. Emme kasları yanaklarda, diş tomurcukları diş etinde oluştu. Artık bebeğinizin yemek borusu, nefes borusu ve gırtlağı var. Bugün bebeğinizin tükürük bezleri çalışmaya başladı. Önümüzdkei 3 gün içinde bebeğiniz nefes alma, emme ve yutma hareketleri yapmaya başlamış olacak. Bebeğinizin kalbi dakikada 140-160 kere atıyor. Yetişkin bir insanda bu ortalama 70 civarındadır. Bu günlerde sırt üstü yatarak egzersiz yapmaktan kaçınılmalıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

patiliseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
1.056
267
Merhaba ameliyattan 1bucuk sene once farkettim varligini ama daha once yoktu oyle uzun suredir muaynelerde yada ilk hamileliğimde boyle bir sorundan bahsetmedi doktorlar... 10 cmdi ogrendigimde boyutu değişmedi ameliyata kadar... mr a girmedim ama ultrasonda cinsi hakkinda kesin birsey soyleyemiyorlar patolojide cikti kesin sonuc
Kötu huylu mu demekti bu kist

srmsk88

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
60
32

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 184 gün kaldı.

Bebeğinizin damak kemiği veya ağız çatısı birkaç hafta içinde tamamlanacak. Emme kasları yanaklarda, diş tomurcukları diş etinde oluştu. Artık bebeğinizin yemek borusu, nefes borusu ve gırtlağı var. Bugün bebeğinizin tükürük bezleri çalışmaya başladı. Önümüzdkei 3 gün içinde bebeğiniz nefes alma, emme ve yutma hareketleri yapmaya başlamış olacak. Bebeğinizin kalbi dakikada 140-160 kere atıyor. Yetişkin bir insanda bu ortalama 70 civarındadır. Bu günlerde sırt üstü yatarak egzersiz yapmaktan kaçınılmalıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt