• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Laparoskopi ve histereskopi

Arimayaspeedy

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
327
4
1 hafta once laparoskopi ve histeteskopi bir arada yapildi bu tarz konular hep cok eski oldugu icin benim gibi islem oncesi korkanlara moral olsun diye yaziyorum :) öncelikle ameliyatim robotikti kucuk kucuk bir suru cikolata kistim alindi korktuğum kadar aci agri çekmedim ameliyati beklerkenki stres daha zordu ameliyattan 4 saat sonra yuruyor gunden gunede guc kazaniyor insan tahminimce tamamen normale donmek hoplamak zıplamak, spora dönmek vs 1 belki 2 ay alir, kistsiz olmanin verdigi psikolojik rahatlik bile bambaşka umarim tekrar etmeden gebe kalirim bu durumda ollan herkese Allah kolaylik versin :)

sudanperisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
22
5
1 hafta once laparoskopi ve histeteskopi bir arada yapildi bu tarz konular hep cok eski oldugu icin benim gibi islem oncesi korkanlara moral olsun diye yaziyorum :) öncelikle ameliyatim robotikti kucuk kucuk bir suru cikolata kistim alindi korktuğum kadar aci agri çekmedim ameliyati beklerkenki stres daha zordu ameliyattan 4 saat sonra yuruyor gunden gunede guc kazaniyor insan tahminimce tamamen normale donmek hoplamak zıplamak, spora dönmek vs 1 belki 2 ay alir, kistsiz olmanin verdigi psikolojik rahatlik bile bambaşka umarim tekrar etmeden gebe kalirim bu durumda ollan herkese Allah kolaylik versin :)
Ben de 2 hafta sonra olacağım ameliyat öncesi stres başladı bende şimdiden

Arimayaspeedy

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
327
4
Ben de 2 hafta sonra olacağım ameliyat öncesi stres başladı bende şimdiden
Inan bende olsamda acisini ceksem biran once diyordum yaptigim stres daha zordu 2 haftada tamamen eski halime döndüm ameliyattan hic korkma canim bunumu kafama takmisim dedim birde 8 gun kadar gec adet oldum işlemden sonra dr um normal dedi.

sudanperisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
22
5
Merhaba siz neden oldunuz acaba bende çok korkuyorum 🙆‍♀️ 3 oldu iptal oluyo ameliyatım gripden dolayı önümüzdeki ay olucam inş
Benim rahim içinde yani bebeğin yerleştiği yerde miyom vardı histereskopi ile alındı sağda ve sol yumurtalıklarımda çikolata kistlerim vardı aynı anda laparoskopi yöntemiyle alındı

Yukarı Alt