Lastik gibi olmuş saçlarımıza çare sirkeymiş

ossge35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
118
0
kızlar bende platin madurlarındanım hiç bişy iyi gelmezse kerastase yeşil seriyi kullanın tek kelimeyle harika :nazar:

eda_deu

evli mutlu kız annesi adayı
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010
431
12
kızlar bi platin mağduru olarak şunu söyleyebilirim üzülerek söylüyorum ki lastik gibi olan saçlar hiçbi bakım kremi aktar ürünü sirke vb şeyle düzelmiyo tek çözüm kestirmek ben binbir çeşit bakım denedim
platinden sonra kestire kestire 2 yılın sonunda saçlarım eski sağlıklı günlerine kavuştu . tövbeliyim açıcı kullanmaya ve platine

! ayrıca bilginiz olsun sirke boyanın rengini bozuyo .

Verite

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2006
1.136
38
saç nemli-ıslak arasındayken saça 2-3 damla bebe yağı sürmek lastikliği geçici olarak geçiriyor bilginize.

blues13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
846
13
kızlar bi platin mağduru olarak şunu söyleyebilirim üzülerek söylüyorum ki lastik gibi olan saçlar hiçbi bakım kremi aktar ürünü sirke vb şeyle düzelmiyo tek çözüm kestirmek ben binbir çeşit bakım denedim
platinden sonra kestire kestire 2 yılın sonunda saçlarım eski sağlıklı günlerine kavuştu . tövbeliyim açıcı kullanmaya ve platine

! ayrıca bilginiz olsun sirke boyanın rengini bozuyo .

kesinlikle doğru, ben de kestirerek kurtuldum, dışardan hiç bir müdahale işe yaramıyor.. yeni saçlarımdan daha memnunum bu arada kıvırcık oldular çocukluğumdaki gibi (:-)

Prennses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2010
264
1
dün akşam kuaföre gittim, saçımı boyattım. önceden bi kuaför bozuntusu saçımı açarken mahvetti. dün akşam gittiğim adam dedi ki, kısacık keselim saçlarını da toplasın kendini. ben de kestiremem deidm zaten belime geliyolarken mecburen omnuz hizama kadar kestirdim :KK43: çok üzülüyorum saçımı banyodan sonra tararken hamur gibi hissediyorum, lastik gibi uzuyooo

kuaför de, kkuaförler kolay kolay bunu söylemez, hemen bakım yapalım falan derz ama sana bişey söyliycem mutlaka yap dedi
bildiğimiz elma sirkesini, saç kuruyken saçın her yerine iyice yediriyoruz, 15 dakika kadar bekle yıka dedi. sürünce saç kazık gibi olucak ama o lastik kısımları toplıuycak dedi.
paylaşmak istedim
bu akşam hemen yapıcam, sirkenin asla zararı olmaz zaten her derde deva
Aynı durum bendede aynı bu kadar olur KUAFÖR BOZUNTUSU bende bu tabiri kullanıyorum belimde olacak saçlarım omzumda ve ben kafayı yiyorum kalın telli ve gür saçlarımdan oldum ben sirkeyi bir kere yaptım ama saçım ıslakken bi kaba su koydum içine sirke beklettim biraz ve yıkamaya devam ettim ama sanki saçlarım döküldü fazlaca sandım dedim herhalde canzsılaştı telleri inceldi ölü saçlar ama zaten kafam hep ölü saç kel kalacam korktum bende bilmiyom neden öyle oldu şaşırdım kaldım napacağımı

Prennses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2010
264
1
Kalın telli ve gür saçlar varken ve o kadar güçlüyken kuaför bozuntusu açıcıyla mafetti ben şimdi ne yapacagımı şaşırdım çok kestirdim zaten hele her yıkama sonrası benim için yıkılış oluyo bi kat daha acı gerçekle daha çok yüzleşiyom sanki, kafamdan atamıyorum zaten kafamda bu incelen teller nolacak bi dünya saçımdan oldum Allahım ya kafayı yicem bir uzasa şu saçlar eski, sağlığına kavuşsa

Ilık sütün içine kuru maya katıryorum her akşam içiyorum elma sirkesini ben yok eder zaten ölü saç diye bi sefer yaptım bidaha korktum

Yukarı Alt