Latin Dansları

flashback

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Mart 2012
46
0
bende bağdat caddesinde dans kursu arıyorum. var mıdır önerisi olan? salsa, cha cha ve merengue dansları favorim.

little_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
152
2
grçkten mi ??.....
gerçekten,geçen sene latin danslarından tangoya başladım.Arkadaşlarım özellikle de sevgilim çok değiştiğimi söylemişti.Yürüyüşüm ve duruşum daha zarifleşmiş,bana bi kere "sanki eşsiz bir müziğin ezgisi gibi yürüyorsun,kuğu gibi süzülmek bu olsa gerek" demişti :KK16: İnsanın kendine güveni geliyor ve daha zinde oluyor.Bişeyler başarabildiği için de mutlu oluyor.Hele de bu sözleri duymak daha onurlandırıyo insanı :KK9: tangoya çok şey borçluyum :KK34:

Son düzenleme:

QueenD

1 Ocak 2013 / 70 Kilo
Kayıtlı Üye
4 Mart 2012
1.413
1
İstanbul Şişli'de tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir dans kursu var mı? Latin dansları öğrenmek istiyorum ama Şubat'tan sonra gideceğim.

Hilaryduff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
10
2
Merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır latin dansları dersi alıyorum inanılmaz bir keyif hem iş sonrası stresi alıyor hem vücudunu formda tutuyor şimdi de tango derslerine başladım. Dans bir tutku herkese tavsiye ediyorum. QueenD arkadaşımız sormuş Şişlide bir yer arıyorum diye ben Osmanbey'de gidiyorum ulaşımı çok rahat MUREV Sanat ve Dans Merkezi.

Yukarı Alt