1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Lazer lipoliz

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve Gerisi_Hayat tarafından 10 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2017
    Konu Sahibi : Gerisi_Hayat
  1. Gerisi_Hayat

Gerisi_Hayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Bide açılan kesilerden iz kalıyomu vücudunuzda

2. 19 Temmuz 2017
  3. zeynepyilmaz0

zeynepyilmaz0 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    3
    Bel göbek sırt gıdı yaptırdım ben fiyatları diğer yerlere göre biraz pahalıydı ama değiyo.
    İz var mı? sezaryen çizgimden giriş yapmış doktor bey extra bir iz yok sezaryen çizgisinin bi başından bi sonundan ordada iz yok doğal olarak gıdı da da çene altından girmiş 1tane delik vardı kapandı görünmüyor.Aslında en güzel tarafı derinin gevşememesi sıkılaşması. Ama tabiki araştırın siz de içinize sinmesi önemli.hem doktorun hem işlemin.

Fatma_ozcan bunu beğendi.
  4. 23 Temmuz 2017
  5. hmmcs

hmmcs Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sizinki liposuction o zaman. Benim kardeşimde bel yağlarını aldırmıştı ve izi kalmıştı. Lazer lipolizde dışarıdan yağlar kırılıyor ve vücut onu kendi zamanla atıyor

6. 4 Ağustos 2017
  7. zeynepyilmaz0

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    3
    Yok liposuction değill Allah korusun lipoliz.sizin bahsettiğiniz soğuk lipoliz dışardan yağları kırdıklarını söylüyorlar ama safsata saçmalık.para tuzagı bence ki çok fazla cihazlara girip para ve vakit öldürmüşlüğüm var:)

8. 13 Ağustos 2017
  9. Bilemeyorrr

Bilemeyorrr Üye Üye

Beğenildi:
    203
    Ödül Puanları:
    18
    Lipocastuonla lipolizim farki nedir

10. 13 Ağustos 2017
  11. Gerisi_Hayat

Gerisi_Hayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Vaser Liposuction ile yağ aldırma

• Bölgesel yağlanmaların ultrasonik ses dalgaları aracılığıyla sıvı haline getirilmesi ve dışarıya alınması işlemidir.
    • Avantajı; damarlar, sinirler, cilt ve kaslar gibi yapılara zarar vermeden direk yağ hücrelerini hedefliyor olmasıdır.
    • Direk yağ hücrelerini hedeflemesi, diğer tekniklere oranla çok daha hızlı bir iyileşme süreci olanağı vermektedir.
    • Diğer bir avantajı ise vücut yapılarına zarar vermemekle beraber, alınan yağlara da zarar vermediğinden, vücudun ihtiyacı olan bölgelerine alınan kendi yağlarınız enjekte edilebilir.
    • Vaser ile yağ alınması dışında, uygulama yapılan bölgede deride sıkılaşma da sağlanmaktadır.
    • Yağların ultrasonik vaser ile parçalanması sonrasında sıvı haline gelmesi ve kendiliğinden vücut tarafından atılması işlemi (cerrah tarafından dışarı alınmadan) vaser lipoliz olarak adlandırılmaktadır.
    Lazer Liposuction ile yağ aldırma

• Yağların lazer enerjisi kullanılarak parçalanması ve dışarı alınması işlemidir.
    • Genel anestezi altında yapılan yapılan slim ve smart lipo adında cihaz formları bulunan yağ aldırma yöntemidir.
    • Etkili yeni teknik yağ aldırma yöntemlerindendir.
    • Lazer enerjisi ile eritilen yağların vücut tarafından kendiliğinden atılması işlemi Lazer Lipoliz olarak adlandırılmaktadır.
    Her iki teknik sonrasında da 3 hafta süresince medikal korse giyilmesi gereklidir. Korse tedavinin bir parçasıdır ve 3 hafta sonrasında korse giymeyen kişilerle giyen kişiler arasında sonuçlar farklıdır.

12. 19 Ağustos 2017
  13. zeynepyilmaz0

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    3
    LİPOSUCTİON nedir yağları farklı cihazla kazıyıp rendeliyorlarmış doğal olarak kimi yerde tümsek kimi yerde alçak göçükler oluyormuş ki gördüm onu yaptıranları çok pişmanlar ağrıları acıları morlukları dev boyutlarda 1 yıl tatil bile yapamıyorlar morluklardan dokuya da zarar veriyor kazırken rendelerken ama LİPOLİZ de lazerle eritiyolar yağı yani işlemden 3 hafta sonra tatile gidiyorsunuz çünkü ne morluk ne ağrı kalıyor vücutta.korse kullanıyorsunuz evet 3 hafta filan kişiye göre daha uzun veya daha kısa süreli. buna doktor karar veriyor deriye göre sanıyorum.Siz görüştünüz mü?

Bilemeyorrr bunu beğendi.
  14. 19 Ağustos 2017
  15. Bilemeyorrr

Bilemeyorrr Üye Üye

Beğenildi:
    203
    Ödül Puanları:
    18
    Ben girusmedim kafarim sporla zayiflamak daha sonrakalan girinti cikintilaari aldirmak

16. 18 Kasım 2017
  17. Elifizmirsare

Elifizmirsare Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    Ne yaptın canım yaptırdınmı operasyonu yaptırdıysan nasıl geçti bilgi verirmisin

18. 24 Kasım 2017
  19. lunamia

lunamia Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba ben dün öğlen vaser liposaction oldum, şuan hastaneden yazıyorum, bu forumda okuduklarımdan yardım aldım o yüzden merak edenlere yardımcı olmak isterim, ben karın bölgeme yaptırdım tek bölge ve en kolay bölgeymiş dokturumun söylediğine göre, doktorum Mirza Fırat, tek bölge fiyatı 6,000TL ek bölge isterseniz her bölge için 1,500TL daha ödüyorsunuz, aldırdığınız yağları başka bölgeye kullanmak isterseniz mesela meme büyütme yada popo şekillendirme gibi o da 2,000TL fiyata ek olarak.Ben acıya dayanıklı biriyim geçen yılda burun estetiği yaptırdım, kesinlikle burundan çok daha acılı, kimseyi korkutmak için söylemiyorum ama bilinçli olun ameliyat sonrası ilk 3 saat çok acılı sonrasında rahatlıyorsunuz ve tek bölge, çoklu bölgelerde tahmin edemiyorum, güzel olmak için dayanırım diyen varsa saygı duyarım, yanınızda muhakkak refakatçı olsun, korse olduğu için oturup kalkmak wc ihtiyacı ve yürüyüş için birine ihtiyacınız olacak, tek bölge olmasına rağmen bir gece hastane de yatış var sürekli serumlarla miğde bulantısı ve ağrı kesici desteği veriyorlar, gene yaptırımısın derseniz benim kilom yok sadece yağ yakamıyordum ama evet kesinlikle yaptırırdım önemli olan sonuç, umarım beklediğim gibi olur, soru sormak isteyen varsa cevaplayabilirim.