Lenf bezi şişmesi...

pinklove111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2015
59
82
Yardıma ihtiyacım var. Annemin boynunda ki lenf bezi şişti. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı..anlatırsanız sevinirim...çok üzülüyorum bir şeyler söyleyin lütfen?

Son düzenleme:

_Vendetta_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2015
4.818
13.898
Vücut enfeksiyon kapınca lenf bezi şişebilir bende de oldu 2 gün önce ama şimdi geçti tabi bu en basit sebebi,diğer sebeplerini bilemiyorum.

07marla34

Her hata bakiredir tekrarı zevke girer
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
939
903
Geçmiş olsun...kızımda var onun ki ağrılı oluyor kbb araştırmalarında sünizüt é bağlı oluyormuş annenizin vücudunda enfeksiyon olabilir.

pinklove111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2015
59
82
Vücut enfeksiyon kapınca lenf bezi şişebilir bende de oldu 2 gün önce ama şimdi geçti tabi bu en basit sebebi,diğer sebeplerini bilemiyorum.[/QUO
Teşekkür ederim cevabın için..... peki boğaz enfeksiyonu geçirdin mi bununla birlikte birde nerede ki lenf bezin şişti. ağrı var mıydı??

melankolik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
16
4
Öncelikle gecmis olsun,bende bu durum 2-3 defa tekrarladı.birincisi hamile iken tabi çok korktuk,araştırıldı uzun bir sure,kötü bisey çıkmadı şükür ,doktorlar su sebebe bağladı,ben agir şekilde grip olmuştum,grip mikrobu yeterince dışa vurmayinca böyle tepki vermiş demişti doktorum,diğerlerinde de stres ve gribal enfeksiyon sonrasında olmuştu.ihmale gelmez,kötü bir durum yoktur umarım,hemen bir hekime gidilmeli

pinklove111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2015
59
82
Geçmiş olsun...kızımda var onun ki ağrılı oluyor kbb araştırmalarında sünizüt é bağlı oluyormuş annenizin vücudunda enfeksiyon olabilir.
bademciklerinde problem yok kulaklarında da yok gibi şu bir ay içinde ağır grip geçirdi... ondan sonra oldu. sinüzitte olabilir. teşekkürler cevabın için....

_Vendetta_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2015
4.818
13.898
pinklove111 pinklove111
Boynum ile çenemin birleştiği yerde işte yani olması gereken yer orası diye biliyorum.:KK51:Bende boğaz ağrısı enfeksiyonu bitmez zaten,kronik faranjitim var.

pinklove111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2015
59
82
Öncelikle gecmis olsun,bende bu durum 2-3 defa tekrarladı.birincisi hamile iken tabi çok korktuk,araştırıldı uzun bir sure,kötü bisey çıkmadı şükür ,doktorlar su sebebe bağladı,ben agir şekilde grip olmuştum,grip mikrobu yeterince dışa vurmayinca böyle tepki vermiş demişti doktorum,diğerlerinde de stres ve gribal enfeksiyon sonrasında olmuştu.ihmale gelmez,kötü bir durum yoktur umarım,hemen bir hekime gidilmeli
Teşekkür ederim... içim rahatladı biraz da olsa.

Yukarı Alt