Letü kullananlar

Aysee1993

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
55
8
Merhaba arkadaşlar doktorum bana adetin 3. Günü letü kullanmaya başlamamı söyledi bu ilacı kullanıp gebe kalan var mı acaba yumurtalıklarım yavaş çalışıyormus😞 ise yarar mı bilmiyorum 😭😭

banur-hayat

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2019
143
92
ben kullandım 3 ay boyunca fakat gebe kalamadım hala:KK43: ama onunla hamile kalan tanıdıklarım var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-09-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 96 gün kaldı.

Bebeğiniz erkekse, önümüzdeki üç ay içinde bebeğinizin testisleri testis torbasına inecektir. Bebeğinizin gözleri bugünlerde açılmaya başlayacak. Diğer kültürlerde doğum: Filipinlerde, plasentanın bebeğin kardeşi olduğu düşünülür ve gelenek olarak evin altına gömülür daha sonra plesantanın ruhunun gökyüzüne dönceğine inanırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

banur-hayat

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2019
143
92
sizin rahatsızlığınız neydi polikistik over mi acaba insh en kısa zamanda mutlu haberler alirisnz canimm:KK43:
benim hamile kalmam için bi sıkıntı engel yok aslında sebebsiz diyor doktorlar psikolojiye bağlıyorlar.umarım hepimiz güzel haberler alırız

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-09-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 96 gün kaldı.

Bebeğiniz erkekse, önümüzdeki üç ay içinde bebeğinizin testisleri testis torbasına inecektir. Bebeğinizin gözleri bugünlerde açılmaya başlayacak. Diğer kültürlerde doğum: Filipinlerde, plasentanın bebeğin kardeşi olduğu düşünülür ve gelenek olarak evin altına gömülür daha sonra plesantanın ruhunun gökyüzüne dönceğine inanırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Violett90

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
305
193
Ben de adetin 2.gunu basladim. (Dun) 5 gun kullanacagim. Oncesinde klomen ve femara da kullanmistim.
Bakalim belki ugurlu gelir ilac

Yukarı Alt