• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Lh hormonu

Kpnrrch

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
162
105
Lh hormonun yüksek olduğu için sanirim klomenle bile yumurtalarim büyümedi .lh düşürmek için bitkisel kür kullanan yada düşürme yollarını bilen varmı ?

Burcu2614

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
864
431
Prowomen düşürüyor dedi doktorum su an kullanıyorum ama düştü mü bilmiyorum. Kendiliğinden adet gördüm bu ay ilacsiz.

Kpnrrch

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
162
105
Prowomen düşürüyor dedi doktorum su an kullanıyorum ama düştü mü bilmiyorum. Kendiliğinden adet gördüm bu ay ilacsiz.
Bn her ay adet oluyorum aslında dongum çok kısa 22 _23 ama lh 20 kusurde hayita başladım şu sıralar hastaneye gitmiyorken hayıt kullanayım dedim iki üç ay . Lh yüksek olunca yumurtalar klomenle bile tepki vermiyor.

Burcu2614

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
864
431
Bn her ay adet oluyorum aslında dongum çok kısa 22 _23 ama lh 20 kusurde hayita başladım şu sıralar hastaneye gitmiyorken hayıt kullanayım dedim iki üç ay . Lh yüksek olunca yumurtalar klomenle bile tepki vermiyor.
Benim lh 11 cikmisti normalde hep duzenliydi aralikta bozuldu adetim aralıktan beri ilacsiz adet olamadim. 20 gun once prowomene basladim. Kendiliğinden adetimi oldum zamaninda. Doktor hormonları duzenler dedi. Ama dediğim gibi tekrar test yaptırmadım.

Kpnrrch

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
162
105
Benim lh 11 cikmisti normalde hep duzenliydi aralikta bozuldu adetim aralıktan beri ilacsiz adet olamadim. 20 gun once prowomene basladim. Kendiliğinden adetimi oldum zamaninda. Doktor hormonları duzenler dedi. Ama dediğim gibi tekrar test yaptırmadım.
Anladım canm . Ben neredeyse iki yıldır gebelik istiyorum tedaviye Şubat'ta başladım yumurtam büyümedi lh tan dolayı olmalı . Eğer dusmese bnde prowomen alayım. Tak ederim canım ☺☺

Burcu2614

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
864
431
Anladım canm . Ben neredeyse iki yıldır gebelik istiyorum tedaviye Şubat'ta başladım yumurtam büyümedi lh tan dolayı olmalı . Eğer dusmese bnde prowomen alayım. Tak ederim canım ☺☺
Bende 1 bucuk yildir istiyorum bir kere hamile kaldim ama gelişimi kalbi durdugu icin kürtaj oldum. Bidaha da kalamadim hamile. Hsg çektirdim dr 4 ay prowomen kullan bununla biçok hastam hamile kaliyor dedi. Insallah ise yarar.

Burcu2614

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
864
431
Adetin düzenli oluyorken yumurtan nasil olmuyor cok ilginç. Yumurtan olmasa adet olmazsin benim bildigim . Ovulasyonla takip ettin mi hic.

Kpnrrch

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
162
105
Adetin düzenli oluyorken yumurtan nasil olmuyor cok ilginç. Yumurtan olmasa adet olmazsin benim bildigim . Ovulasyonla takip ettin mi hic.
iki aydır takip ediyorum gerçekten catlamiyor. İns hamile kalırsın canm en azından bir kere kalmışsın yine olur canm .

Yukarı Alt