1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
  3. Notu Gizle

LH yumurta gelişimi olmasa da yükselir mi?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve cibi35 tarafından 11 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : cibi35
  1. zms rainbow

zms rainbow Guru Pro Üye

Beğenildi:
    69.800
    Ödül Puanları:
    303
    corek otu yagi mi ¿ ictin yoksa tarcinla falan mi karistrdin ¿

2. 13 Ağustos 2017
  3. tugsem_10

tugsem_10 Sana Sükürler Olsun Allahım... Üye

Beğenildi:
    3.254
    Ödül Puanları:
    143
    evet sabah ac karnına halende iciyorum.klomenin yumurta büyütmesini arttirdi bende çünkü corek otu yagi olmadan 15 mm oldu en cok.yalniz bu seferde catlatma ignesi olmama ragmen 26mm kist yapti doktor hem ilac verdi rahim kalinlastirici onunla eridi galiba.suam dondurulmuş embriyo deniyorum.insallah tutar.klomenli çörek otunu.zirvede kist ile tamamladim bitti.

Zms kaya bunu beğendi.
  4. 13 Ağustos 2017
  5. kardelen_27

kardelen_27 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    113
    Canım şu an tedavide olduğun için bence bitkisel de olsa doktorunun bilgisi olmadan bir şey kullanma. Bana transferden sonra bitki çayları bile içmemem gerektiği söylendi.. Faydası olacak derken zararı dokunmasın sonra...

6. 14 Ağustos 2017
  7. ProfDrBulentTiras

ProfDrBulentTiras Aktif Üye Editor

Beğenildi:
    559
    Ödül Puanları:
    78
    merhabalar : bayanlarda 35 yasından sonra yumurta sayı ve kalıtesı düşer ve aylık gebelık oranı da düser . amh hormon degerınız ve yapılacak usg de sag ve sol yumurtalıkta antral folıkul sayınız ( yumurtalık rezerv testlerı )kontrol edılmelı. sızın durumunuzda yumurtlatma tedavılerı yapılmıs olması nedenı ıle tüp bebek tedavısıne gecılmesı uygun olabılır. bol sanslar dılerım.