limon yemek zararlımı?

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
merhaba arkadaşlar ben 15 haftalık gebeyim ve canım limon yemek istiyo çocuğu eritir dediler :) korkumdan yiyemiyorum merak ettim bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim netten baktım ama kesin bi sonuç alamadım ben arama yapamadım galiba bebek isteyenler inşallah en kısa zamanda hamile kalır hamile olanlar benim gibi inşallah sağlıklı sıhhatli güzel bebeklerimizi kucağımıza alırız hayırlı günler:nazar:a.s.

JJuLiEtt

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
60
:1shok: limon yemek bebeği eritirmii :1shok:
bi yaşıma daha girdim

bride_

vARmı NaZo GibiSİ
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22
Arkadaşım limon c vitamini içerir, bebeği de eritmez :)) kim dediyse sana bunu onun yanında pek durma, koşarak uzaklaş çünkü daha çok saçmalar derim :))

merveseyy

canım oğlum benimmmmm....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
merhaba arkadaşlar ben 15 haftalık gebeyim ve canım limon yemek istiyo çocuğu eritir dediler :) korkumdan yiyemiyorum merak ettim bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim netten baktım ama kesin bi sonuç alamadım ben arama yapamadım galiba bebek isteyenler inşallah en kısa zamanda hamile kalır hamile olanlar benim gibi inşallah sağlıklı sıhhatli güzel bebeklerimizi kucağımıza alırız hayırlı günler:nazar:a.s.
canım benim bildiğim o kadar çok insan varki limon yiyen öyle.hiç sakıncası olmaz.tansiyon belki düşürür ama eğer düşürmüyorsa devam et:)

cicimini

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
cinsiyeti belli oldumu cnm annemde bana hamileyken çok limon yemiş hamileyken limona aşeren ve birsürü yiyen var bişey olmaz yani

Kires

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.328
Hamile kaldığım ilk günlerde bende yedim şükür bebeğim içerde erimedi :)

flapy

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Canım bende oğluma hamileyken hergün 5-6 tane limon yedim. Sürekli canım limon çekiyordu. Allah'a şükür sağlıklı 9yaşında bir oğlum var. Zaten c vitamini çeriyor. Sana tavsiyem çok fazla tüketme çünkü tansiyon düşüklüğüne yol açıyor. Canın çekiyorsa 1-2 tane yiyebilirsin. Onun dışında herhangi bir etkisi yok. Allah bebişini sağlılı bir şekilde kucağına almak nasip etssin.

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
batıl inançtır ooooooooooooooooooooo....................................

E

EU3

Ziyaretçi
Çokkkk saçma limonun ne zararı olabilirki rabbim zararlı hiçbirşey sunmamıştır bizlere

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
eskiden kizlik zarini inceltiyodu şimdie bebğimi eritiyoo kim diyo bunlari allah aşkina,limonun zarari olrmu hiç bilakis tam tersi c vitamini deposu bol bol yemek lazim aşiriya kaçmadan tabi hem kanida sulandirir.

Yukarı Alt