Lipoliz İğnesi ile Selülite Çözüm

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
31.151
Emoji Skoru
19.116
Yaş
55
Liposuction ignesi de denilen bu yöntemle 5-10 seansta ameliyatsiz ve yan etkisiz zayiflama gerçeklestiriliyor.

Selülite karsi en yeni yöntem
Yazin gelmesiyle birlikte güzelligine önem veren kadinlarin kabusu haline gelen selülitlerden kurtulmak için en yeni yöntemin lipoliz igneleri oldugunu belirten Memorial Hastanesi Medikal Estetik Bölümü Sorumlusu Dr. Seran Göçer yeni yöntemi anlatti: “Çok ince ignelerle vücudun zayiflamasi istenilen bölgelerine zayiflatici özelligi olan ilaç karisimi veriliyor. Yan etkisi olmayan leschytn ve bazi bitkisel özlerin karisimindan olusan bu igne, ayni zamanda kolesterolün de dengede tutulmasini sagliyor. Igne, bölgedeki yag hücrelerini çeviren zarlari eritiyor ve yaglarin yok olmasini sagliyor.”


Gidi ve göbek bölgesinde basarili sonuçlar veriyor
5–10 seansta bölgedeki yag ve selülitler yok olurken vücut yapisina göre en az 3 beden incelme saglanabiliniyor. Bu yeni yöntem özellikle karin, bel, basen yaglari basta olmak üzere gidi bölgesindeki yaglarda da etkili oluyor. Kadinlar kadar erkekler üzerinde de etkili olan bu igneler özellikle “ Türk kasi” denilen göbek bölgesinde basarili sonuçlar veriyor.


Kolesterolü’de dengede tutuyor
Vücuda uygulanan karisimin bitkisel özlerden olustuguna dikkati çeken Dr. Seran Göçer söyle devam ediyor: “Bu çok ince igneler sayesinde artik diyete gerek kalmaksizin bölgesel zayiflama gerçeklestiriliyor. Içindeki bitkisel özler nedeniyle hiçbir yan etkisi olmayan bu igneler hem bölgesel zayiflama gerçeklestiriyor hem de kolesterolü dengede tutuyor.”
 

elifee

Guru
Kayıtlı Üye
Katılım
2 Ocak 2007
Mesajlar
42
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar gerçekten selüliti ve göbeği yok ediyor mu?çok sıkıldım bu selülit ve göbeğimden.tip 2 selülit var bende.bide kaç paraya çıkıyor bu tedavi yöntemi.Selülitleri yok edelim derken psikolojimiz bozulmasın!:KK70::smiley-cool:
 

poison_grl

İNGİLİZCE DERSİ VERİR
Kayıtlı Üye
Katılım
9 Aralık 2008
Mesajlar
74
Emoji Skoru
2
Yaş
38
sakın sakın sakın... hem cok pahalı hem cok acıtıyor poponuz delik deşik olup morarıyor ustelık de zerre kadar faydası yok.. cok paralar doktum( 3mılyar kadar ) ve hıc ama hıc yararını görmedım.. yazık..
bu arada ben kilolu bile degilim..spor yapan 170 boyunda 53 kgym fakat ıste selulıtm var malesef ve gecmıyor ne yapsam:1no2:
 
Yukarı Alt