1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

liposuction magduruyum çok mutsuzum

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular, Estetik cerrahi tecrübeleriniz' forumundadır ve Gokyuzu05 tarafından 7 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2017
    Konu Sahibi : Gokyuzu05
  1. aurora3434

aurora3434 Güzel olan yüz aynaya aşıktır... Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    8
    Meslektasiz:))

seninkide tam bi cinsmis yaa...Elde etmek icin kirk takla atmis resmen...burnunlami dalga geciyor? Evlenmeden görmemismi burnunu hayret birsey ya...

Canm ne güzel erkenden ögretmen olmussun. Burda 30umuzdan evvel zor hele lise ögretmenligi daha uzun bir bölüm...

Son düzenleme: 30 Temmuz 2017
    Reyhanzade bunu beğendi.
  2. 31 Temmuz 2017
  3. Reyhanzade

Reyhanzade Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen öyle etek açanın dostu olmaz derler ya evlenince artık benim diyerek istediği gibi davrananlardan birine denk gelmişim malesef ... 90lı yıllarda lise 3 yıl eğitim fakültesi 4 yıl idi şimdi lise 4 yıl eğitim fakültesi 5 yıl oldu ben 90lı yılların çocuğu olarak 21 yaşında lise öğretmeni oldum 20 yıllık öğretmenim ama kendime faydam yok başkalarının gözünü açarken terzi kendi söküğünü dikemezmiş. ..burnum doğuştan çok güzeldi estetikli gibi ucu hafif kalkık ama. Malesef nazar olmuş duvardan kaya parçası olan yere düşmüşüm milimlik yanından geçmiş im düşerken burnumun deliği kayanın sivri çıkıntısına takılıp çıkmış içeriden yırtılmalar olunca gelişme çağında burun deliği asimetrisi yaşadım vs adam onunla dalga geçerdi neyse olan oldu hayat bu herkese farklı davranıyor hayat

aurora3434 bunu beğendi.
  4. 31 Temmuz 2017
  5. aurora3434

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    8
    Estetikli gibi duran burunlar bayiliyorum:)) ya cocukken olabilir öyle kazalar ama kimin haddinle dalga geçmek hem evlendikten sonra degistide sani aniden hayret birsey ya.
    Evet evlendikten sonra degisen bir modeldi bendekide. Özel günler siradan günlere döndü, benim hediyeleri alip kendisi hicbirsey yapmiyordu...öyle iste.
    Masallah ne güzel erken baslayinca bayagi tecrübe kazanmissiniz hemde genç yasta.Türkiyede ben bunu seviyorum, hayata hemen atiliyor insan. burada egitim süreci cok uzun hemde asiri teorik :/ bu terzi sökügünü dikemez meselesini bende çok çok düsünüyorum. Ama herkes öyle yaa, dikkat ettimde, bizler ama daha bir dikkat ediyoruz kendimizi yokluyoruz çünki her hareketimiz örnek olusturmak zorunda :) herkesin bir derdi var dertsiz insan yokki...

Tanistigima çok memnun oldum- unutma insan kendini sevince hersey yoluna girer. Bende bunu kendime uyguluycam elimden geldikce:)

Reyhanzade bunu beğendi.
  6. 31 Temmuz 2017
  7. Reyhanzade

Reyhanzade Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    3
    Canım çok güzel ve çok anlamlı yorumların sen neredesin sanırım yurt dışında öģretmensin

aurora3434 bunu beğendi.
  8. 31 Temmuz 2017
  9. aurora3434

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    8
    bende sana çok tsk ediyorum güzel yorumlarin için..Evet canim ben yurtdisinda ögretmenim :KK66:

Reyhanzade bunu beğendi.
  10. 12 Ağustos 2017
  11. leylam_1986

leylam_1986 Üye Üye

Beğenildi:
    158
    Ödül Puanları:
    18
    Gecmis olsun Nerde ve Kime yaptirdi zu?

12. 15 Kasım 2017