Lohusalık sonrası ilk adet?

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
kızlar ben kırkım çıktıktan beş gün sonra adet oldum.üç gün az miktarda sürdü.4. gün akşama kadar pedimde herhangi bir lekelenmem olmadığı ve beyaz akıntım geldiği için temizlendiğimi zannederek yıkandım.fakat dün akşam tekrar kanamam olduğunu farkettim.kullandığım pamuk kan olmuştu.ama gelin görünkü bugün yine tık yok:KK43:neyin nesi bu ya..sizce adet değilde başka bir sorun mu?aranızda böyle bişey yaşayan varsa lütfen bildirsin kızlar müthiş gerginim:KK43:(

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
cnm benimde 40 ım çıktıktn sonra 44 .gün adet oldum 5 gün kadar sürdü şuan gelen giden yok çok az leke şeklinde arada oluyo bakalım ne zaman tamamen bitecek bende merak ediyorum ama sıkma canını normaldir herhalde...

rhodora

Noldu Hiçbişey
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
canım normal merak etme,rahimkendini toparlamaya çalışıyo,doktora sormuştum ben,benimde 40 bitti 45. gün regl oldum 8 gün sürdü ama şöyle,senin gibi 4 gün oldu bitti sandım bidaha başladı bi gün sonra, korkma yani canım

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
kızlar sağolun ne bileyim daha önce başıma gelmediği için endişelendim.hala pedime gelen bişey yok ama wc ye gidince az bişey geliyor.napalım bekliycem artık tamamen ne zaman kesilirse o zaman yıkanırım..

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
Emoji Skoru
43
allah allah ya kızlar cok erken olmussunz
ben 6 ay olmayan duymustum
aslında ne güzel ben adet olmayı özledim..
sanki patlıcakmısım gibi hissediyorum bazen
olsam içim rahatlayacak sanki

B

bayan stres

Ziyaretçi
bende aynı sorunu yaşıyorum. kırkım çıkalı bir ay oldu . bir aydır bi kaç gün az kanamam oluyo 5 -6 gün bişey yok. ama bu adet kanaması değil. ben doktora sormadım ama tahmin etmiştim çünkü tam kırmızı değil. ya çok koyu ya çok açık kırmızı geliyo. inşallah biter
bide ben sezeryan oldum acaba sizlerde mi öyle

ayerba

MİNİK PRENSİN ANNESİ :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben hala adet olmadım.gerçi böyle rahatımda biraz tedirginlik oluyo dışarı çıkınca,ya aniden olursam diye...

gelincik_01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ben hala adet olmadım.gerçi böyle rahatımda biraz tedirginlik oluyo dışarı çıkınca,ya aniden olursam diye...
aynen yaa ben de halaa olmadım bende tedirgin oluyorum ya aniden olurum diyee..
yanımda ped taşıyorumm...a.s

ayerba

MİNİK PRENSİN ANNESİ :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0

realist34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kızlar bendede aynı sey oldu ...emzırıyorumda emzırn anneler 6 ayda oluyomus genellıkle korkuyrum bende ısallah adet kanamasıdır...lekelenmeden 1 gun once dr gtmıstım bı sorun yok dedı..sanırım olsa anlardı ...:S

Yukarı Alt