LOreal Lash Architect Maskara 4D

Copyright

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2010
622
8
Bu rimeli aldım ve inanılmaz memnun kaldım. Gerçi fiyatı az tuzlu gibi 42 TL:KK52: ama bitince alacağın ender rimellerden diyebilirim. $freemascara.jpg

princess7

✌
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
1.258
38
canım uzunluk dolgunluk ve kıvrıklık veriyor mu? bende merk ediorum bu rimeli..bi tane gerçekten hacim veren bi rimel bulamadım..bu arada güle güle kullan

Luines

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
137
4
canım uzunluk dolgunluk ve kıvrıklık veriyor mu? bende merk ediorum bu rimeli..bi tane gerçekten hacim veren bi rimel bulamadım..bu arada güle güle kullan

Uzunluk, dolgunluk veriyor ayrıca kıvrımlı da yapıyor. Max Factor 2000 Calorie den vazgeçemem derken şimdi gözde maskaram lash architect oldu, tavsiye ederim :KK34:

Copyright

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2010
622
8
Hem uzunluk hem dolgunluk veriyor. Yapış Yapış da yapmıyor. Valla ben çok memnun kaldım. Daha önce Dior kullanmıştım ve verdiğim paraya acımıştım aöçıkcası..

princess7

✌
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
1.258
38
max factor 2000 calorie bende pek bi etki göstermedi ama loreal 4d'yi denedim çok daha iiydi gerçekten

ch1x0r

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
30
0
bu maskara bende de var, kahverengi olanı. memnun değilim. nedeni çok sert olması. kirpiklere sürümü güzel, tonu çok hoş ama kuruyunca inanılmaz sertleştiriyor.

meltemkhrmn

mühendisss
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2011
281
17
kızlar bu rimel bi harikaa :))) kesinlikle tavsiye ederim watsons ta indirimden 27 tl ye almıştım. şimdi de rusyadayım ve burda daha da uygun. hatta oreal lipstick hediyeli 20 tl civarı gelmeden önce bikaç tane alıp stok yapıcam :)) max factor 2000 calori bende de mükemmel sonuç göstermedi. ben waterproof tercih etmiyorum. kirpiklerimi döküyor ve çok sert oluyor.

berra_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
506
28
kızlat watsons ta bu üründe %25 indirim var bende bugün aldım daha denemedim ama fırçası hoşuma gitti umarım bulaşma falan yapmaz yoğun çünkü:44:

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.525
2.816
bi yerde gördm 33 e düşmüş bu rimel alsam mı kızlar. uzunluk görmesi önemli dğil bnm için dolgunlaştrsn yeterr

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-03-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.525
2.816
hayatımda kullandıgım en guzel rımel kesınlıkle takma kırpık gbı yapıo bnmkı bıttı yenısını alcam

ay hemen alasım geldii :) inş indrm bitmeden yakalrm :KK70:

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

venus0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
8.400
12
benmde aye lıner far rımel stoğum bıtı alıswerıse cıkcam acaba yılbası ındırımı varmıdır

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.525
2.816
benmde aye lıner far rımel stoğum bıtı alıswerıse cıkcam acaba yılbası ındırımı varmıdır

vardı ya canım bi yerde max factorde yüzde 30 indirm yazıyordu. maybelline de 3 al 2 öde kampanyasını yeniden çıkarmış bi ara yoktu.

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.525
2.816
mac bnm yaşadğm yerde yok ya çok üzülüyorum :KK43: :KK43:

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.525
2.816