loreal majirel 7.1 küllü kumral resimli

scorpion_22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
146
25
Eveeettt arkadaşlar yeni gelebildim eve hemen fotoları yükliyim dedim :KK34: ilk iki fotoğraf akşam flaşlı çekim, 7.1 ve 8.1 in karışımı çok azda 6.0 tonu var içinde ama 6 yı katmasanızda olur birşey farketmiyor,,en son fotoğraf ise güneşte açılmış hali,, umarım fikir vermesi açısından yardımcı olur :KK34: $image.jpg $image.jpg $image.jpg

N o r w e g i a n

Popüler Üye
Pro Üye
5 Ocak 2014
10.240
8.369
Eveeettt arkadaşlar yeni gelebildim eve hemen fotoları yükliyim dedim :KK34: ilk iki fotoğraf akşam flaşlı çekim, 7.1 ve 8.1 in karışımı çok azda 6.0 tonu var içinde ama 6 yı katmasanızda olur birşey farketmiyor,,en son fotoğraf ise güneşte açılmış hali,, umarım fikir vermesi açısından yardımcı olur :KK34:Eki Görüntüle 950903 Eki Görüntüle 950904 Eki Görüntüle 950905
süpermiş canım çok teşekkürler 7.1 deneyeceğim... çok yakışmış

scorpion_22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
146
25
eklerim canım benim zemin açık biraz ama ben sevmiyorum turuncumsuluk var gibi. tam karar veremedim 8.1 mi alsam yoksa 7.1 çok mu koyudur :S
7.1 ilk boyandigi zaman biraz koyu tutuyor yikandikca guzellesiyor ve rengi oturuyor, ama cok koyu olmasin dersen 7.1 ve 8 i karistir riske atmamis olursun

gulummse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2011
433
29
hmmm haklısın canım ayy ya öle kafam akrıştı ki :KK70: deneyip görelim bari :KK70: siparişvericem bugün
saçınız sanırım açık renk küllü renkler sarı saçta yeşil yansıma yapabiliyor benim tavsiyem külsüz olanını deneyin fazla koyulsun istemiyorsanız 8 olabilir ama boyalar çabuk akıyor renk açılıyor ama hangisini denicekseniz deneyin önce saçınızın görünmeyen bir tutamında boyayla deneme yapın sonucu orda görün ben bu hatayı bir kere yaptım inanın o turuncu yansımalı saçımı çok aramıştım yeşillikten kurtulmak için saçımı tekrar açmak zorunda kaldım ama ille de küllü kullanacaksanız bir kere küllü boyarsanız bir kere külsüz sürün üst üste küllü boyalarda aynı sonucu zamanla veriyor kolay gelsin:KK16:

N o r w e g i a n

Popüler Üye
Pro Üye
5 Ocak 2014
10.240
8.369
saçınız sanırım açık renk küllü renkler sarı saçta yeşil yansıma yapabiliyor benim tavsiyem külsüz olanını deneyin fazla koyulsun istemiyorsanız 8 olabilir ama boyalar çabuk akıyor renk açılıyor ama hangisini denicekseniz deneyin önce saçınızın görünmeyen bir tutamında boyayla deneme yapın sonucu orda görün ben bu hatayı bir kere yaptım inanın o turuncu yansımalı saçımı çok aramıştım yeşillikten kurtulmak için saçımı tekrar açmak zorunda kaldım ama ille de küllü kullanacaksanız bir kere küllü boyarsanız bir kere külsüz sürün üst üste küllü boyalarda aynı sonucu zamanla veriyor kolay gelsin:KK16:
canım açık değil pek saç rengim orta bir kumral diyebilriz

N o r w e g i a n

Popüler Üye
Pro Üye
5 Ocak 2014
10.240
8.369
7.1 ilk boyandigi zaman biraz koyu tutuyor yikandikca guzellesiyor ve rengi oturuyor, ama cok koyu olmasin dersen 7.1 ve 8 i karistir riske atmamis olursun
tatlım aldım gönderdiler ama aptal kargocular hala ellerinde kaç gündür subeden getirmio çıldırdım teli bile açmıolar yaa elime ulaşşasa yapsam sizle paylaşsam

rozalinde

We are all a little weird.
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2014
198
33
bende düşündüm taşındım 1 hafta sonra yani saçlarım kendini toparladıktan sonra küllü boyamaya karar verdim şuan saclarım koyu kumral, şimdiden hazırlığımı yaptım loreal majireli buralarda bulamadığım için loreal excellence aldım ve açık kumral istediğim içinse 8.1 den aldım igora 0.22 yide buldum allahtan :21: 8.1 in azizliğine uğramam inşallah :KK9: bu arada malzemeler toplam olarak benim için düşünürsek 8.1 boya 9luk oksidan ve igora 0.22 olacak değil mi canım :44:

Yukarı Alt