Loris açık parfüm kullanan var mı?

mimilicious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
577
6
ben kokularını denedim bna sorarsan d&p den çok daha başarılı ve ciddi anlamda gerçeğe yakındı kokular. Daha almadım ordan ama kesinlikle alcam. Şuan parfüm araştırması yapıyorum hala istediğim kokuyu bulamadım ama artık tek tek denicem galiba :KK1:

yelmass

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
6
0
canım bende burberry weekend ve hypnotic poison kokuları vardı. Hypnotic poison zaten çok ağır bir koku. iyice ağırlaşmıştı ve kötü kokmaya başlamıştı bende çöpe atmıştm sen düşün :)

mimilicious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
577
6
canım bende burberry weekend ve hypnotic poison kokuları vardı. Hypnotic poison zaten çok ağır bir koku. iyice ağırlaşmıştı ve kötü kokmaya başlamıştı bende çöpe atmıştm sen düşün :)
Evet ya ben de kışın ağır koku severim şöyle salsın etrafı falan ama hynotic poison ayrı bişe ya o bayıyo artık. Bir de Loris in sitesine girdim sıcak ve ısı görmesin diyo parfümler ondan koku ve renk değişimi olurmuş. Birdahaki sefere haberin olsun :KK34:

liby_10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2009
407
5
black xs
lolita lift
paris hilton( bu kalıcılıkta zayıf) Loristen aldığım parfümler bunlar. Üçü de çok güzel kokar.

Volupte

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2012
126
2
loris açık parfüm kullanan varmı?
Ben Samsundan aldım. İnanılmaz beğendim. Benzerlik başarısı beni çok şaşıttı. 5 ytl yi görünce biraz şüpheyle yaklaştım ilkin fakat büyük ihtimalle bu fiyat tanıtım amaçlı . Parfümler çok birebir ve kalıcı .

Yukarı Alt