lucrini kullanmaya başladıkdan kac gun sonra regl oldunuz

seherim

MELEKLERİM BENİMLE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
arkadaşlar ben uzun protokol tüp bebek yaptırıyorum bu ay doktorum bana lucrınle başladı ve bu arada regl olucamı söyledı merak ettıgım lucrınlerden kac tane kullanınca regl olmam gerekiyor :uhm:

butterfly 's'

gözümdeki yaşsın bebeğim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
14 taneden önce olmalısın..ben 12-13 taneden sonra ancak olabiliyorum.bazı arkadaşlar var 6. dan sonra oluyorlar.bu kişiye göre değişiyor.

seherim

MELEKLERİM BENİMLE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
14 taneden önce olmalısın..ben 12-13 taneden sonra ancak olabiliyorum.bazı arkadaşlar var 6. dan sonra oluyorlar.bu kişiye göre değişiyor.
sagol canım sanırım bende hemen olamam normalde bıle gec oluyorum pko var bende

GXUXNIXSXIXGXI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
seherim canım tedavin hayırlı olsun...
ben ilk denemede 14.lucrinde olmuştum, bu sefer 9.lucrinde oldum... Anlayacağın değişiyor canımm...

ggamsee

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
regl gününden 2 yada 3 gün sonra olunuyor.biraz geciktiriyor lucrin.yani bana öyle olmuştu.dok.normal geciktirir demişti.

nurtanesi_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de geç olmuştum gruptaki diğerlerine göre geç olmuştum sanırım doktor dozunu azaltmıştı o zaman sonra regl oldum

kadrish28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben de lucrin kullanıyorum bugün 10. iğnemi yaptım normalde hiç gecikmezdi 23.de olmam gerekiyodu olmadı hala.Bu arada dün yaptığım iğneyi biraz iç tarafa yapmışım(göbek deliğine yakın)dün ağrımıştı bugün de yeşil oldu etrafı(hafif mor)ve hala ağrıyo ilk defa böyle oldu korktum biraz.Böyle bişey yaşayan var mı?Lütfen yardım...

seherim

MELEKLERİM BENİMLE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Ben de lucrin kullanıyorum bugün 10. iğnemi yaptım normalde hiç gecikmezdi 23.de olmam gerekiyodu olmadı hala.Bu arada dün yaptığım iğneyi biraz iç tarafa yapmışım(göbek deliğine yakın)dün ağrımıştı bugün de yeşil oldu etrafı(hafif mor)ve hala ağrıyo ilk defa böyle oldu korktum biraz.Böyle bişey yaşayan var mı?Lütfen yardım...
canım ıgne yerı cok onemlı degıl sorun olmaz bence
yumuşak yere geldıgı ıcın morarmıştır
bende 12. ıgnemde olmuştum sanırım cok zaman gectı ama benımde gecıktı bıraz zaten 13 yapınca adet olmazsan ararsın doktorunu ,
hayırlı olsun canım

kadrish28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Çok teşekkür ederim gerçekten çok korkmuştum doktoru da arayamadım kötü bişey derse diye..Çok saol canıma.s.

YenidenDogdum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
40
21.gün başlanıypor ben 28 günde oluyorum 7 gün sonra olmam gerekirken tam tamına 14 gün sonra adet oldum körolası :)

Yukarı Alt