Lucrinnnnn iğne kullananlar

olaganca

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
290
97
29
Kızlar lucrin iğne kullananlar olarak burda buluşalım istedim tüp bebek aşamasında . Kaç tane kullandınız etkileri nelerdi ? Kistte küçülme oldu mu ?

Aslimuu93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
1.469
4.648
27
Merhaba ben kullandım 1 aylık olandan kistim tedaviye başlamadan 3.9 cm’di tüp bebek iğnelerinden sonra 4.3 e çıktı lucrinden sonra 3.6 cm ile transfer oldum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-02-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

olaganca

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
290
97
29
Merhaba ben kullandım 1 aylık olandan kistim tedaviye başlamadan 3.9 cm’di tüp bebek iğnelerinden sonra 4.3 e çıktı lucrinden sonra 3.6 cm ile transfer oldum
Siz bir tane mi kullandınız sadece 🙂 şimdi ne durumdasınınız ne kadar zaman geçti transferinizin üzerinden ben 2. Vuruldum 3. Sonrası transfer olucam inşallah

Aslimuu93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
1.469
4.648
27
Siz bir tane mi kullandınız sadece 🙂 şimdi ne durumdasınınız ne kadar zaman geçti transferinizin üzerinden ben 2. Vuruldum 3. Sonrası transfer olucam inşallah
Evet ben 1 doz oldum sizin 3 dozsa daha da küçülür inşallah kaç cmdi kist? Ben pazartesi transfer oldum gün sayıyorum artık :)

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Aslimuu93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
1.469
4.648
27
4 canım benim 😌 ay hadi hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerle 🦋 sonucu bekliyorum senden 🥰
Aynı sayılırız ama senin 3 aylıksa daha da küçülür canım olur yazarım tabi senin de az kalmış inşallah bebeklerimize kavuşuruz en kısa zamanda 😍

Aslimuu93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
1.469
4.648
27
Amin amin inşallah 🥰 nasılsın peki kaç embriyo konuldu birde nerde yaptırdınız ben izmir irenbede tedavi oluyorum 🥰
2 embriyo konuldu 🥰 ikisi de 5.gün embriyosu canım İstanbul’dayım ben de acıbadem maslakta tedavi görüyorum yani şuanlık hiçbir belirti yada rahatsızlığım yok ama dikkat ediyorum :) senin ne zaman ortalama transferin?

olaganca

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
290
97
29
2 embriyo konuldu 🥰 ikisi de 5.gün embriyosu canım İstanbul’dayım ben de acıbadem maslakta tedavi görüyorum yani şuanlık hiçbir belirti yada rahatsızlığım yok ama dikkat ediyorum :) senin ne zaman ortalama transferin?
Benim belli değil hala transferim 😔29 da 3. İğnem olacak sonrası adet zamanı gidicem doktorum o zaman belli edecek 😔 sen dikkat et canım havuç suyu iç bol bol , ay çekirdeği tuzsuz 🥰güzel düşün çikolatadan uzak dur 🌺