• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

sstsessizol

Kayıtlı Üye
18 Nisan 2017
2.515
3.366
Merhaba. Tecrubeli arkadaslarin deneyimlerine ihtiyacim var.:cry:

Bu ay sol kasik agrim var yaklasik 14 gundur, bata da 3-4 gun var. Normalde kasik agrim nerdeyse hic olmaz. Son iki uc gundur, arada aci olusuyor ve yatarken pozisyon degistirtiyor.:KK42: (Bu konu beni endiselendiriyor ama adetim geciksin oyle gideyim doktora diye dusunuyorum.)

Bunun disinda da son bir haftadir beyaz akintim sariya dondu ve bu sari yumurta kivamindaki akintimin gun gectikce miktari da artiyor.:KK57:

Tum bunlarin disinda adetime yakin goguslerimin genelinde siskinlik ve agri olusur gecerdi, simdi sadece uc kisimlarinda aci var.:KK17:

Kendimi dinlemek degil ama bu bahsettiklerim, psikolojik degil yani. Sadece farkindalik.

Bu tarz seyler yasayanlar var miydi aranizda? Gebelik belirtisi olabilir mi bunlar?

:KK31:

sstsessizol

Kayıtlı Üye
18 Nisan 2017
2.515
3.366
Merhaba varsa kan testinde en garanti yaptırın kafanız rahat olsun . İnşallah vardır
cevabiniz icin tesekkur ederim, insallah hayirlisiyla. Gunumun gecmesini bekliyorum.:ruh: kasik agrim cok endiselendiriyor beni ama.:KK17: hic boyle yasamadim bu yasima kadar.doktora gidersem de mr vs ister diye korktum, gec dollenme falan olduysa bebek varsa bi zarar gelir diye.:cry:

Mimi321

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
326
421
Benim tek belirtim kasık ağrısıydı hatta doktora gitmemin sebebi bi hastalık olabileceğini düşünmem oldu. Kan testi yaptırın 3 gün varsa çıkar

H E

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
23.742
61.309
Bata 3 4 gün varsa idrar testinde çıkar .. bi alıp yapmanı öneririm ..
bence de kanı vermek için batın geçmesini bekle ..

sstsessizol

Kayıtlı Üye
18 Nisan 2017
2.515
3.366
Benim tek belirtim kasık ağrısıydı hatta doktora gitmemin sebebi bi hastalık olabileceğini düşünmem oldu. Kan testi yaptırın 3 gün varsa çıkar
oncelikle cevabiniz icin cok tesekkurler. Sizin ne kadar surdu kasik agrisi? Bende cok endiseleniyorum ne oluyor diye. Bide arada aci arada agri arada sanci gibi... Ama hemen hemen her gun oluyor yaklasik 14 gundur.

Yukarı Alt