Lütfen bakın akıl verin kızlar

hayat2828

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2018
521
180
Yanlış anlamayın ama en sizde biraz kapris sezdim ya hu adam eve gelen misafire ne desin ?? Doktor kontrolünden bahsetse bile ne demek istediğini anlamazlar .kendini ve partnerini sıkma bu yüzden
Ben herseyi yapmaya çalışıyorum ailesi sürekli soruyor çocuk yokmu diye ya daha görüşeli 10 gün olmuş niye geliyorlar anlamıyorum demeli eşim hastane işimiz var bu ay gelmeyin diye bir bahane uydurmalı ama yapmıyor ben ne kadar cabalasamda bebek için boş zaten olursa da bunu her zaman yüzüne vurcam

Suppergirl98

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
161
116
Ben herseyi yapmaya çalışıyorum ailesi sürekli soruyor çocuk yokmu diye ya daha görüşeli 10 gün olmuş niye geliyorlar anlamıyorum demeli eşim hastane işimiz var bu ay gelmeyin diye bir bahane uydurmalı ama yapmıyor ben ne kadar cabalasamda bebek için boş zaten olursa da bunu her zaman yüzüne vurcam
Vur vallaha haklısın ama köprüyü geçene kadar sabret derim .sonra haksız olan alıngan olan sen olursun

Haletiruhiyesiharap

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
200
487
Ev imiz çok küçük yani yapılması imkansız zaten gelmeleri iyice moralimi bozdu sanırım hiç olmaz bu gidişle çocuk felan ciddi ciddi sorgulamaya başladım evliliğimi cok caba sarfediyorum ama karşı tarafın umrunda değil
Umutsuzluğa kapılmak Yok .Eşin izin alsın.Gündüz görün işinizi

hayat2828

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2018
521
180
Umutsuzluğa kapılmak Yok .Eşin izin alsın.Gündüz görün işinizi
İzin durumu imkansız gibi hiç birşey istediğim gibi olmuyor eger bu bebek olursa sırf benim çabamla olacak ve Herseyi ile ben ilgilenecekmiş asla bakmayacak bile bile istiyoru. Ama artık ben de yoruldum caba caba aile olmayı istemiyor mu anlamıyorum

Haletiruhiyesiharap

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
200
487
İzin durumu imkansız gibi hiç birşey istediğim gibi olmuyor eger bu bebek olursa sırf benim çabamla olacak ve Herseyi ile ben ilgilenecekmiş asla bakmayacak bile bile istiyoru. Ama artık ben de yoruldum caba caba aile olmayı istemiyor mu anlamıyorum
Öyle düşünme .O da istiyordur baba olmayı.Ama eve gelmek isteyen misafire anlık bahane bulamamıştır .Ay bu kaynanalar da bok mu var gelinlerin evinde ? Yatılıya gelip kalmak niye

Yukarı Alt