Lütfen cevap verin

Gideriz_nurlu_yolu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
6 ay önce düşük yaptım.Mrb 5 haftalık gebeyim. Fakat kasıklarımda ağrı göğüslarimde hassasiyet ve bel ağrılarım var.. Ru halimde pek iyi değil. Sanki bu gün yarın hastalanacakmış gibi bir halim var.. 2 gün sonra doktoruma gidecem. Çok merak ediyorum Tekrar düşük yapmaktan korkuyorum.:bbo::bbo:

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.604
Acil şifalar beklemden gitseniz daha iyi olmaz mi ?zaman kaybi.

8tugce8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
normal zaten hamilelik belirtileri böyle oluyor korkunu anlıyorum canım ama hayırlısını iste bu bölümde hamilelik belirtileri diye konu var senin yazdıklarınla aynı belirtileri yaşıyor herkes bir bak istersen daha çok için rahatlar.

A

ati_batu_ayba_

Ziyaretçi
inşallah düşmez...aklına öyle negatif düşünceleri alma ki herşey yolunda gitsin
ruh halinide düzelt bebişini kucağına aldığını onu kokladığını hayal et belkide bebeklerini
güzel düşün güzel olsun...

K

kucukkedicik

Ziyaretçi
6 ay önce düşük yaptım. 5 haftalık gebeyim. Fakat kasıklarımda ağrı göğüslarimde hassasiyet ve bel ağrılarım var.. Ru halimde pek iyi değil. Sanki bu gün yarın hastalanacakmış gibi bir halim var.. 2 gün sonra doktoruma gidecem. Çok merak ediyorum Tekrar düşük yapmaktan korkuyorum.:bbo::bbo:
canım ağrılarına kanama eşlik etmiyorsa korkma bence. ama yine de çok ağrın olduğunda ayaklarını biraz yüksekte tutarak uzan dinlen. kendini yorma.

ilk zamanlar biraz sıkıntılı geçebilir. ama durumunu yine de doktoruna anlat.

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
6 ay önce düşük yaptım. 5 haftalık gebeyim. Fakat kasıklarımda ağrı göğüslarimde hassasiyet ve bel ağrılarım var.. Ru halimde pek iyi değil. Sanki bu gün yarın hastalanacakmış gibi bir halim var.. 2 gün sonra doktoruma gidecem. Çok merak ediyorum Tekrar düşük yapmaktan korkuyorum.:bbo::bbo:
canım ben bişi sorabilirmiyim nasıl gebe kaldın bu kadar kısa sürede tedavimi yoksa kendiliğindenmi ve kafandan tam anlamıyla atmışmıydın bana yardımcı olurmusun lütfen ayrıca pozitif düşün lütfen

Yukarı Alt